خانه » دانلود بازی جوخه شاهین Falcon Squad 94.0 برای اندروید

بازی جوخه شاهین Falcon Squad

بازی جوخه شاهین Falcon Squad
  • رای: 0
  • نظر: 0
محبوبیت 0% 0%

اسکرین شات ها

بازی جوخه شاهین Falcon Squadبازی جوخه شاهین Falcon Squadبازی جوخه شاهین Falcon Squadبازی جوخه شاهین Falcon Squadبازی جوخه شاهین Falcon Squadبازی جوخه شاهین Falcon Squad

بازی جوخه شاهین Falcon Squad

بازی ج.خه شاهین یک بازی اکشن جذاب است که توسط استودیو بازی سازی ONESOFT که برای اندروید طراحی و منتشر شده است. ما امروز در شهراندروید به معرفی بیشتر این بازی جذاب می پردازیم. داستان بازی از این قرار است که در اینده ای دور انسان ها در تلاش هستند که دیگر سیاره ها را کشف و به تصرف خود دربیاورید! در این بین دیگر موجودات فضایی با هم جمع می شوند که بشریت را نابود و دنیا را از ان خود کنند. همه بشریت در تکاپوی پیدا کردن یک قهرمان هستند که بتواند به انها در نابود کردن این موجودات کمک کند.

شما در این بازی در نقش یک قهرمان حاضر می شوید که باید به سفینه خود سوار شوید و به مبارزه با موجودات پلید بپردازید و با شلیک مداوم تیر انها را از بین ببرید. در بین بازی اسلحه های دیگری به شما تعلق می گیرد که با کمک انها بهتر می توانید دشمنان را نابود کنید. امکان بازی یک نفره و چند نفره را دارد که به صورت انلاین امکان پذیر می باشد. دارای مراحل متنوع از اسان تا سخت که تجربه یک بازی اکشن هوایی را به شما خواهد داد. از ویژگی های عالی بازی می توان به گرافیک اچ دی و گیم پلی اعتیاد اور همینطور صدا گذاری جذاب این بازی نام برد.

 

بازی جوخه شاهین Falcon Squad
دانلود بازی بازی جوخه شاهین Falcon Squad با لینک مستقیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *