خانه » دانلود بازی فالوت شلتر_ مدیریت پناهگاه Fallout Shelter 1.15.14 برای اندروید

بازی فالوت شلتر _ مدیرت پناهگاه

بازی فالوت شلتر _ مدیرت پناهگاه
  • رای: 3
  • نظر: 0
محبوبیت 100% 100%

اسکرین شات ها

بازی فالوت شلتر _ مدیرت پناهگاهبازی فالوت شلتر _ مدیرت پناهگاهبازی فالوت شلتر _ مدیرت پناهگاهبازی فالوت شلتر _ مدیرت پناهگاه

بازی فالوت شلتر _ مدیرت پناهگاه

در این وقت از روز در شهراندروید به معرفی و انتشار یک بازی جدید در سبک شبیه سازی به نام فالوت شلتر می پردازیم. داستان بازماندگان اتمی در زیر زمین می باشد. که شماباید یک پناهگاه ایمن و همینطور پر از امکانات برای زندگی هموطنان خود بسازید. پناهگاه خود را گسترش دهید، شما در اول بازی جزء فراد محدود و البته نیروگاه تامین برق و اب همینطور غذا چیز دیگری ندارید. شما باید فکر کنید که مثل یک شهردار هستید که باید پیشرفت کنید و البته برای خود نیرو جمع کنید و در جاهای درستی قرار دهید. افرادی را برای تهیه اذوغه، از افرادباهوش برای تولید دارو استفاده کنید.

البته اگر افراد را در جاهای مخصوص خود نگذارید جزء خون و خونریزی برای شما چیزی باقی نخواهد ماند. مدیریتی است برای شما که همش به هوش مدریتی شما مربوط می شود پس باید بر هوش خود تکیه کنید تا از ضررها جلوگیری شود. با پیشروی در بازی میتوانید ازمایشگاه، سالن ورزشی، مدرسه و… بسازید و پناهگاه خود را بزرگتر کنید. مطمئن باشید این بازی میتواند اوقات فراغت شما را به خوبی پر کند و تجربه ایی نو خواهید داشت. پس برای دانلود این بازی جذاب با لینک مستقیم به باکس دانلود مراجعه بفرمایید.

 

بازی فالوت شلتر _ مدیرت پناهگاه
دانلود بازی بازی فالوت شلتر _ مدیرت پناهگاه با لینک مستقیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *