خانه » دانلود برنامه فندوق Fandakh 1.0.51 برای اندروید

 برنامه فندوق _ علوم اول تا ششم دبستان

 برنامه فندوق _ علوم اول تا ششم دبستان
  • رای: 12
  • نظر: 0
محبوبیت 75% 75%

اسکرین شات ها

 برنامه فندوق _ علوم اول تا ششم دبستان برنامه فندوق _ علوم اول تا ششم دبستان برنامه فندوق _ علوم اول تا ششم دبستان برنامه فندوق _ علوم اول تا ششم دبستان برنامه فندوق _ علوم اول تا ششم دبستان

 برنامه فندوق _ علوم اول تا ششم دبستان

در این وقت از روز ما در شهراندروید یک برنامه عالی اموزشی به نام فندوق را معرفی و منتشر می کنیم. با برنامه فندوق دانش اموزن بسیار راحتتر و جذاب تر درس علوم را می فهمند و اموزش می بینند. در این برنامه کارکتر اصلی یک طوطی با مزه شیطون به نام فندوق وجود دارد که با شیطنت و البته کنجکاوی درس علوم را از پایه اول تا ششم را اموزش می دهد. با این اپلیکیشن دیگر نگران اموزش درس علوم نباشید. این برنامه توانسته جایزه عالی از جشنواره بین المللی فیلم رشد دریافت نمایید.

فندوق برای اموزگاران و دانش اموزان و والدین بسیار عالی و یک کمک اموزشی بسیار جذاب می باشد که اموزش درس علوم را خیلی راحتتر کرده است. برای هر درس در این برنامه یک فیلم 10 تا 12 دقیقه ایی وجود دارد که به صورت اسان و مفومی به کودکان اموزش می دهد. برنامه فندوق دارای 510 فیلم اموزشی زیبا است که شما می توانید به راحتی از انها استفاده کنید. پس همین الان این برنامه کاربردی را با لینک مستقیم  رایگان از شهراندروید دانلود نمایید و از ویدیو های اموزشی ان بهره ببرید. همینطور می توانید از برنامه های مشابه همچون میشا و کوشا و پادرس از سایت ما دیدن کنید.

 

 برنامه فندوق _ علوم اول تا ششم دبستان
دانلود برنامه  برنامه فندوق _ علوم اول تا ششم دبستان با لینک مستقیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *