خانه » دانلود بازی فرمانده Farmandeh 3.1.9 برای اندروید

بازی هیجان انگیز فرمانده Farmandeh

بازی هیجان انگیز فرمانده Farmandeh
  • رای: 16
  • نظر: 0
محبوبیت 93% 93%

اسکرین شات ها

بازی هیجان انگیز فرمانده Farmandehبازی هیجان انگیز فرمانده Farmandehبازی هیجان انگیز فرمانده Farmandehبازی هیجان انگیز فرمانده Farmandehبازی هیجان انگیز فرمانده Farmandeh

بازی هیجان انگیز فرمانده Farmandeh

در این وقت از روز ما یک بازی ایرانی در سبک اکشن به نام فرمانده را در شهراندروید معرفی و منتشر می کنیم. فرمانده عنوان یک بازی ایرانی و اکشن است که نشانگر دفاع مقدس و مبارزه با دشمنان می باشد. این بازی دارای ایتم های بسیار متنوع و سلاح های زیادی است که می توانید از همه انها استفاده کنید. داستان این بازی از این قرار است که شرکت کنندگان برنامه فرمانده به ایران باز می گردند، که در بین را انها با دشمن روبه رو می شوند. تمامی شرکت کنندگان در جزیره پخش شدند و شما در این بازی در نقش اصلی باید جزیره را شناسایی کنید و شرکت کنندگان را یکی یکی پیدا و به انها کمک کنید.

یک بازی بسیار هیجان انگیز و جذاب که توانسته کاربران زیادی را به خود جذب نماید. اسلحه های متفاوت با کاربرد های بسیاری است که می توانید از انها استفاده نمایید و دشمنان را از بین ببرید. استفاده از هلیکوپتر و موتور چهار چرخ، پرش با چتر، شلیک با تیر بار تانک، جیپ، قایق موتوری و… که به هیجان بازی می افزاید. گرافیک عالی به همراه صدا گذاری مهیج و گیم پلی جذاب از ویژگی های محبوب این بازی محسوب می شود. نسخه بروز این بازی در شهر اندروید ارائه شده که می توانید رایگان دریافت نمایید.

 

بازی هیجان انگیز فرمانده Farmandeh
دانلود بازی بازی هیجان انگیز فرمانده Farmandeh با لینک مستقیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *