خانه » دانلود برنامه فیلما – فیلم، سریال، تئاتر، انیمیشن Filmaa 8.9.0 برای اندروید

برنامه فیلما _ فیلم، سریال، تئاتر، انیمیشن

برنامه فیلما _ فیلم، سریال، تئاتر، انیمیشن
  • رای: 1
  • نظر: 0
محبوبیت 0% 0%

اسکرین شات ها

برنامه فیلما _ فیلم، سریال، تئاتر، انیمیشنبرنامه فیلما _ فیلم، سریال، تئاتر، انیمیشنبرنامه فیلما _ فیلم، سریال، تئاتر، انیمیشنبرنامه فیلما _ فیلم، سریال، تئاتر، انیمیشن

برنامه فیلما _ فیلم، سریال، تئاتر، انیمیشن

ما امروز مایلیم که در شهراندروید به معرفی و انتشار یک برنامه سرگرمی به نام فیلما بپردازیم. شما با این برنامه میتوانید ارشیو بزرگی از فیلم و سریال های ایرانی و خارجی و انیمیشن داشته باشید. تمامی سریال های ایرانی پرمخاطب در این برنامه وجود دارد. مصرف اینترنت این برنامه به صورت نیم بها برای تمامی مشترکین همراه اول، ایرانسل و… می باشد. همینطور سریال های خارجی پرطرفدار و به روز عم در فیلما پیدا می شود.

کلی انیمیشن های جدید و زیبای ایرانی و خارجی در فیلماست که مخاطب های کوچک و بزرگ را به خود جذب می نماید. همینطور ارشیوی از تئاتر، مستند، ایرانشناسی، فیلم کوتاه، موسیقی سنتی و… را در فیلما خواهید داشت. برای هر فیلم میتوانید امتیاز و یا نظر درج کنید تا بقیه بتوانند ببینند. میتوانید لینک فیلم ها، دسته ها و هنرمندان و یا… را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید. دارای محیط کاربری بسیار اسان و زیبا که کاربران را به خود جذب می نماید.

و کلی امکانات دیگر که در این متن نمیگنجد ولی بعد از نصب در اختیارتان قرار خواهد گرفت. اخرین نسخه برنامه در سایت ارائه شده که میتوانید رایگان و با لینک مستقیم دانلود کنید و از محتوای بی نظیر ان لذت ببرید.

 

برنامه فیلما _ فیلم، سریال، تئاتر، انیمیشن
دانلود برنامه برنامه فیلما _ فیلم، سریال، تئاتر، انیمیشن با لینک مستقیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *