خانه » دانلود برنامه فوتبالی Footballi 15.16.1c برای اندروید

برنامه فوتبالی _ نتایج و پخش زنده فوتبال

برنامه فوتبالی _ نتایج و پخش زنده فوتبال
  • رای: 62
  • نظر: 0
محبوبیت 88% 88%

اسکرین شات ها

برنامه فوتبالی _ نتایج و پخش زنده فوتبالبرنامه فوتبالی _ نتایج و پخش زنده فوتبالبرنامه فوتبالی _ نتایج و پخش زنده فوتبالبرنامه فوتبالی _ نتایج و پخش زنده فوتبال

برنامه فوتبالی _ نتایج و پخش زنده فوتبال

با برنامه فوتبالی می توانید از نتایج فوتبال با خبر شوید! برای شناخت بیشتر این برنامه با ما در شهراندروید همراه باشید. شما می توانید با این برنامه ورزشی در هر جا که هستید تیم مورد نظر خود را دنبال کنید و برنامه را با پخش زنده تماشا کنید و کل نود دقیقه را با دیگران کل کل کنید. این برنامه برای کسانی که دسترسی به تلوزیون ندارند عالی است. هنوز تمام نشده شما می توانید برترین تیم ها یا گلزنال یا هر اطلاعات دیگری که خواستید را در این برنامه ببینید. خلاصه تمام بازی های فئتبالی در این برنامه موجود است شما به راحتی میتوانید انها را تماشا کنید.

تماشا و دیدن نتایج و اطلاعات لیگ های ایران، ایتالیا، انگلیس،اسپانیا، المان، هلند و فرانسه فقط در برنامه فوتبالی امکان پذیر می باشد. در بازی نظر خود را ارسال کنید و یا نظرات دیگران را بخوانید و همیشه مطلع بازی ها باشید. حتی می توانید بازی را پیش بینی کنید و در صورت درست بودن نظرتان امتیازاتی را دریافت کنید. و کلی امکانات دیگر که با نصب این برنامه در اختیار شما قرار می گیرد. نسخه بروز این برنامه در شهراندروید موجود است. هم اکنون با لینک مستقیم و رایگان دانلود کنید و از مزایای این برنامه استفاده کنید.

 

برنامه فوتبالی _ نتایج و پخش زنده فوتبال
دانلود برنامه برنامه فوتبالی _ نتایج و پخش زنده فوتبال با لینک مستقیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *