خانه » دانلود بازی یالگر_تیراندازی FPS Offline Gun 7.0.4 برای اندروید

بازی یالگر_تیراندازی

بازی یالگر_تیراندازی
  • نسخه 7.0.3
  • اندروید 5.0
  • دسته
  • رای: 2
  • نظر: 0
محبوبیت 50% 50%

اسکرین شات ها

بازی یالگر_تیراندازیبازی یالگر_تیراندازیبازی یالگر_تیراندازیبازی یالگر_تیراندازی

بازی یالگر_تیراندازی

در این وقت از روز ما در شهراندروید به معرفی و انتشار یک بازی اکشن به نام یالگر_تیراندازی می پردازیم. بار دیگر با انتشار یک بازی مهیج و جذاب می خواهیم که شما کاربران عزیز را به وجد بیاوریم. یک بازی هیجان انگیز و اکشن که از فیلم معروف Yalghaar پاکستانی ساخته و منتشر شده که بعد از انتشار گرد خاک بزرگی راه انداخته است. داستان ببازی به این صورت می باشد که شما باید با انجام درست عملیاتی که دستتان است سرنوشت نسل اینده را تعیین کنید.

برای انجام این عملیات فقط یکبار شانس دارید پس مراقب باشید! باید به دل دشمن بزنید و گروگان ها را نجات دهید و بمب های انها را خنثی کنید. دشمنان را نابود سازید و البته با سلاح هایی که در دست دارید سرنوشت پاکستان را مشخص کنید. از کشور خود در برابر دشمنان محافظت کنید. طیف زیادی از انواع سلاح ها در اختیار شماست که میتوانید از انها استفاده نمایید.

شخصی اصلی بازی شما هستید و کل عملیات هم دست شماست و شما هر کاری که بخواهید میتوانید انجام دهید. گرافیک بازی به صورت سه بعدی میباشد. و صدا گذاری بازی بسیار مهیج است و ادرنالین را به شما تزریق می کند. از گیم پلی عالی بازی هم نمی شه گذشت به صورتی است که با یکبار بازی دیگر نمی توانید این بازی را کنار بگذارید. برای دانلود جدیدترین نسخه بازی با لینک مستقیم به باکس دانلود مراجعه کنید.

 

بازی یالگر_تیراندازی
دانلود بازی بازی یالگر_تیراندازی با لینک مستقیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *