خانه » دانلود برنامه گاجینو Gajino 2.3.7 برای اندروید

برنامه گاجینو _ اموزش انلاین گاج

برنامه گاجینو _ اموزش انلاین گاج
  • رای: 11
  • نظر: 0
محبوبیت 81% 81%

اسکرین شات ها

برنامه گاجینو _ اموزش انلاین گاجبرنامه گاجینو _ اموزش انلاین گاجبرنامه گاجینو _ اموزش انلاین گاجبرنامه گاجینو _ اموزش انلاین گاجبرنامه گاجینو _ اموزش انلاین گاج

برنامه گاجینو _ اموزش انلاین گاج

در این وقت از روز ما در شهراندروید یک برنامه کاربردی اموزشی به نام گاجینو را معرفی و منتشر می کنیم. با این برنامه شما می توانید تمامی کتاب های گاجینو را به صورت الکترونیکی در موبایل خود داشته باشیدو همینطور از مزایای گاجینو و برنامه ریزی درسی ان و ویدیو های اموزشی بهرمند شوید. شما می توانید در ازمون های گاج شرکت کنید و کارنامه با تراز و رتبه قبولی دریافت نمایید. دیگر لازم نیست برای درس خواندن تمام روز کتابها را مرور کنید با گاجینو با برنامه ریزی و اصولی در کمترین زمان درس بخوان و بهتر درک کنید. گاجینو در دبستان ازمون های تیز هوشان پایه های سوم تا ششم را دارد. در دوره متوسطه ( راهنمایی) ازمون تیز هوشان هفتم تا نهم را دارا می باشد.

و در متوسط دوم ( دبیرستان) پایه های دهم تا دوازدهم رشته های ریاضی و فیزیک، تجربی، ادبیات و علوم انسانی ازمون های کارشناسی را برای شما عزیزان دارد. البته برای کنکوری های عزیز در رشته های علوم تجربی، ریاضی، انسانی نمونه سوال کنکور و پیش دانشگاهی موجود می باشد. حتی تمامی ویدیو های درسی و البته شب امتحان را دارد که درس خواندن را برای شما راحت تر می کند. با گاجینو بهتر و با برنامه ریزی درس بخوان و استرس شب امتحان را نداشته باش چون گاجینو مثل یک معلم همیشه همراه شماست. پس همین الان این برنامه کاربردی را با لینک مستقیم و رایگان از سایت ما دانلود کنید و راحتتر درس بخوانید.

 

برنامه گاجینو _ اموزش انلاین گاج
دانلود برنامه برنامه گاجینو _ اموزش انلاین گاج با لینک مستقیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *