خانه » دانلود بازی اکشن فری فایر 1.97.1 Free Fire برای اندروید

بازی اکشن فری فایر Garena Free Fire - Booyah Day

بازی اکشن فری فایر Garena Free Fire - Booyah Day
  • رای: 22
  • نظر: 1
محبوبیت 86% 86%

اسکرین شات ها

بازی اکشن فری فایر Garena Free Fire - Booyah Dayبازی اکشن فری فایر Garena Free Fire - Booyah Dayبازی اکشن فری فایر Garena Free Fire - Booyah Dayبازی اکشن فری فایر Garena Free Fire - Booyah Dayبازی اکشن فری فایر Garena Free Fire - Booyah Day
    1. دانلود بازی اکشن فری فایر Garena Free Fire – Booyah Day برای اندروید

در این وقت از روز ما در شهر اندروید مایلیم که بازی در سبک اکشن بهتون معرفی کنم به نام Garena Free Fire – Booyah Day داستان این بازی مهیج از ان قرار است که در بدو ورود شما داخل یک هواپیما میشوید و شما باید با چتر از هواپیما بپرید و محل فرود خود را انتخاب کنید بعد فرود شما باید با نهایت سرعت به دنبال اسلحه و تجهیزاد بگردید این بازی بسیار ناعادلانه است زیرا تنها فردی که باقی میماند برنده بازی میباشد شما باید رقیبان خود را از میان بردارید .

یک جزیره دور افتاده وجود دارد که شما هم جزو یکی از این بازیکن ها هستید شما میتوانید در این بازی مانند یک انسان کارهای روزمره خود را انجام دهید اما باید مواظب باشید چون بازیکنان دیگر میخواهند که شما را از میان برداند شما باید مبارزه کنید و مواظب باشید که به دام نیوفتید تا پیروز میدان باشید . بعد از کشتن هر رقیب شما وسایل او را میتوانید برای خود بردارید و اما بازی سخت تر هم میشود مسافت جزیره کوچک و کوچک تر میشود تا بازیکنان یکدیگر را بهتر پیدا کنند . اگر شما جزو افرادی هستید که عاشق بازی اکشن در سبک بقا هستید بازی اکشن فری فایرGarena Free Fire – Booyah Day بهترینه چون گرافیک عالی این بازی محیطی بسیار جذاب برای شما فراهم میکند. پس هرچه زودتر این بازی را از باکس دانلود شهر اندروید دریافت کن و ساعت ها سرگرم باش.

برخی از ویژگی های بازی اکشن فری فایرGarena Free Fire – Booyah Day

  • جست و جو در دنیای بزرگ بازی برای پیدا کردن سلاح ها و دیگر آیتم ها
  • بازی در برابر 50 بازیکن و تبدیل شدن به آخرین مرد ایستاده در میدان نبرد
  • دوستان خود را به پیروزی برسانید و آخرین تیمی شوید که در آن قرار دارید
  • بازی در انواع و اقسام مکان ها و محیط های متنوع با جزئیات زیاد
  • ایجاد استراتژیک و سبک اختصاصی خود با انام کارهای مختلف
  • کنترلرهای لمسی خوب + طراحی و ساخت عالی و گیم پلی اعتیاداور

 

لینک دانلود به دستور کارگروه مصادیق مجرمانه حذف گردید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *