خانه » دانلود بازی خدایان و افتخار Gods and Glory 5.1 برای اندروید

بازی خدایان و افتخار Gods and Glory

بازی خدایان و افتخار Gods and Glory
  • رای: 0
  • نظر: 0
محبوبیت 0% 0%

اسکرین شات ها

بازی خدایان و افتخار Gods and Gloryبازی خدایان و افتخار Gods and Gloryبازی خدایان و افتخار Gods and Gloryبازی خدایان و افتخار Gods and Gloryبازی خدایان و افتخار Gods and Gloryبازی خدایان و افتخار Gods and Glory

بازی خدایان و افتخار Gods and Glory

به دنیای Gods and Glory خوش آمدید! در این بازی جذاب و استراتژیک، شما به عنوان یک رهبر بزرگ و افسانه‌ای، قدرتمندترین امپراطوری را بر پایه‌ی تجارت، جنگ و اتحاد خود ایجاد خواهید کرد. با استفاده از هوش، استراتژی و قدرت خدایان، شما باید به هدایت مردم خود بپردازید و جهشی بزرگ در تاریخ خلق کنید.
با شروع بازی، شما یک منطقهٔ کوچک را به تسخیر خود درمی‌آورید و آن را به شهری پرآب و رنگ مبدل می‌کنید. شما می‌توانید ساختمان‌های مختلفی را در شهر خود احداث کنید، از جمله معادن برای استخراج منابع، کارگاه‌ها برای تولید امپراطوری و ارتش، و آکادمی‌ها برای آموزش و پیشرفت فن‌آوری‌های جدید.
علاوه بر ساختمان‌ها، شما می‌توانید نیروهایی را برای ارتش خود استخدام کنید. از سربازان معمولی تا جنگاوران قدرتمند و خدایان بزرگ، شما می‌توانید ارتشی قدرتمند و تعجب‌انگیز را به وجود آورید. از نیروهای خود برای تسخیر سایر سرزمین‌ها استفاده کنید و قلمروی خود را گسترش دهید.
در Gods and Glory، مهارت‌ها و تدبیرهای خود را به چالش بکشید و در جنگ‌های استراتژیک با سایر بازیکنان شرکت کنید. با تشکیل اتحادها و اتحاد با دوستان خود، می‌توانید بهترین تیم را بسازید و به مبارزه با دشمنان مشترک بپردازید.
علاوه بر این همه، در Gods and Glory می‌توانید در مسابقات روزانه و هفتگی شرکت کنید و جوایز بزرگی را به دست آورید. در هر رویداد، تلاش کنید تا بهترین عملکرد را داشته باشید و به عنوان یکی از برترین رهبران شناخته شوید.
حالا، زمان آن رسیده که به جهان Gods and Glory فرا بخوانید و به عنوان یک خدای قدرتمند و رهبر برتر، امپراطوری خود را ساخته و تاریخ را با تصمیماتتان عوض کنید!

در این بازی، شما به عنوان یک قهرمان قدرتمند وارد ماجراجویی‌هایی در یک جهان فانتزی و جنگلی می‌شوید.پس از شروع بازی، شما با یک قلعه کوچک آغاز می‌کنید. ابتدا باید آن را به یک شهر قدرتمند و بزرگ تبدیل کنید. شما می‌توانید ساختمان‌های مختلفی مانند بازار، کاخ، انبارها، سربازخانه و دیگر ساختمان‌های مورد نیاز را بنا کنید.
علاوه بر احداث ساختمان‌ها، شما باید ارتش قوی خود را آماده کنید. می‌توانید سربازان، شوالیه‌ها، جادوگران و سایر واحدهای نظامی را تشکیل داده و آن‌ها را برای جنگ آماده کنید. همچنین، با تحقیق و توسعه فناوری‌های نظامی، می‌توانید نیروهای خود را بهبود بخشید و به دستاوردهای جدید دست یابید.
در این جهان فانتزی، می‌توانید منابع را به دست آورده و آن‌ها را برای توسعه شهر و ارتقای نیروهای خود استفاده کنید. همچنین، بهدنبال گنجینه‌های پنهان بگردید و موانع و موجودات خطرناک را در مسیر خود شکست دهید.
با بازی Gods and Glory، شما می‌توانید تجربه‌ای هیجان‌انگیز از استراتژی، نبرد و ماجراجویی در جهان فانتزی را تجربه کنید. به عنوان یک قهرمان، امپراطوری خود را بنا کنید و با دشمنان جنگیده، تجارت کنید و تمامی گنجینه‌های این دنیای خیالی را کشف کنید. هم اکنون می توانید این بازی جذاب را در شهراندروید با لینک مستقیم دانلود کنید.

 

بازی خدایان و افتخار Gods and Glory
دانلود بازی بازی خدایان و افتخار Gods and Glory با لینک مستقیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *