خانه » دانلو بازی عشق هتل داری Grand Hotel Mania 4.5.2.3 برای اندروید

بازی عشق هتل داری

بازی عشق هتل داری
  • رای: 2
  • نظر: 0
محبوبیت 100% 100%

اسکرین شات ها

بازی عشق هتل داریبازی عشق هتل داریبازی عشق هتل داریبازی عشق هتل داریبازی عشق هتل داری

بازی عشق هتل داری

بار دیگر در شهراندروید می خواهیم که شما را با یک بازی جدید در سبک شبیه سازی به نام عشق هتل داری به وجد بیاوریم. این بازی از انهایی است که با گرافیک عالی و طراحی زیبای خود به شما حس واقعی یک بازی جذاب و تجربه هتل داری را می دهد. دوستانی که از علاقه مندان بازی های شبیه سازی و از جمله هتل داری هستند حتما عشق هتل داری را امتحان کنند. ماجرای بازی در یک هتل بزرگ منیا اتفاق می افتد!

در جایی که باید به تد و مانیکا در امور هتل کمک کنید تا نهمانان هر انچه که میخواهند داشته باشند. به راحتی مسافران خود اهمیت دهید تا مشتری های زیادی داشته باشید. کارهای زیادی ایست که باید انجام دهید و مواظب باشید که اشتباه نکنید زیرا ممکن است به شما خسارت بزرگی بزند. مهمانان زیادی از مناطق های مختلفی می ایند و شما باید یک اتاق عالی برایشان در نظر بگیرید و انها را تا اتاقشان هدایت کنید. اصلا نگران نباشید در هر قسمت از بازی با توضیحاتی که به شما داده می شود می فهمید که چه کاری باید انجام دهید.

نیاز های مختلف مهمانان را برطرف کنید! مثلا مهمانی نوشیدنی و یا غذا می خواهد شما باید فوری پیش خدمت را به سراغ انها بفررستید تا انها از شما راضی باشند. و پس از خروج هر مهمان اتاقش را تمیز کنید تا برای مهمان بعدی اماده باشد. هر چه خدمات عالی و سریعی برای مهمان های خود انجام دهید سکه و همینطور لایک زیادی از طرف انها دریافت می کنید. برای رد کردن هر مرحله شما نیاز به لایک و سکه دارید پس تلاش خود را بکنید. و کلی ماجرا های جذاب دیگر که شما را مجذوب خود می کند. برای دانلود جدیدترین نسخه بازی با لینمک مستقیم به باکس دانلود سایت مراجعه بفرمایید.

 

بازی عشق هتل داری
دانلود بازی بازی عشق هتل داری با لینک مستقیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *