خانه » دانلود بازی جی تی کلوپ سرعت GT: Speed Club 1.14.56 برای اندروید

GT: Speed Club - Drag Racing Car Game بازی جی تی کلوپ سرعت: بازی ماشین درگ ریس

GT: Speed Club - Drag Racing Car Game بازی جی تی کلوپ سرعت: بازی ماشین درگ ریس
  • رای: 9
  • نظر: 0
محبوبیت 88% 88%

اسکرین شات ها

GT: Speed Club - Drag Racing Car Game بازی جی تی کلوپ سرعت: بازی ماشین درگ ریسGT: Speed Club - Drag Racing Car Game بازی جی تی کلوپ سرعت: بازی ماشین درگ ریسGT: Speed Club - Drag Racing Car Game بازی جی تی کلوپ سرعت: بازی ماشین درگ ریسGT: Speed Club - Drag Racing Car Game بازی جی تی کلوپ سرعت: بازی ماشین درگ ریس

بازی جی تی کلوپ سرعت GT: Speed Club

بازی GT: Speed Club در سبک ماشین سواری و ریسینگ است که امروز در وب سایت شهر اندروید قرار داده ایم. این یک بازی رایگان و غیر معمول مسابقه Drag است که تا اخرین لحظه خود، شما را روی صندلی نگه خواهد داشت و محال است از تجربه آن احساس خستگی کنید.

همانطور که می دانید، طی برگزاری مسابقات درگ باید دائما دنده ماشین را عوض کنید تا به سرعت های بالاتر و در نهایت به پیروزی برسید. بازی جی تی کلوپ سرعت نیز یک مسابقه درگ است که در آن نقش راننده یک ماشین مسابقه درگ را بازی خواهید کرد. شما باید مسابقه درگ خود را کنترل کنید تا در بار اول به خط پایان برسید و پیروز میدان شوید.

در طول برگزاری رقابت ها، باید با چالش های مختلفی دست و پنجه نرم کنید.

مانند استفاده از نیتروژن، که به شما امکان می دهد سریعتر پیش روی کنید و برای لحظه ای افزایش سرعت قابل توجهی را تجربه کنید. همچنین قابلیت شخصی سازی اتومبیل نیز در بازی تعبیه شده و شما می توانید رنگ آن را تغییر داده و آن را به دلخواه خود تزئین کنید. ویژگی ها و قابلیت های زیادی در این قسمت در نظر گرفته شده است.

مسابقه درگ (Drag Race) نوعی مسابقه است که در آن باید برای اولین نفری که به خط پایان برسید، شتاب بگیرید. در مسیرتان موانعی وجود دارند که سرعت شما را کاهش می دهند، اما باید به جاده ای که در آن مسابقه می دهید نیز توجه کنید تا از موانع جلوگیری کنید.

ویژگی های بازی GT: Speed Club – Drag Racing Car Game :

  • تنوع بالای مسیرهای مسابقه ای
  • استفاده از اتومبیل های قدرتمند و مشهور
  • امکان شخصی سازی اتومبیل
  • امکان شرکت در مسابقات آنلاین
  • شبیه سازی دقیق و باجزئیات مسابقات درگ
  • محیط کاربری جذاب و دلچسب

 

GT: Speed Club - Drag Racing Car Game بازی جی تی کلوپ سرعت: بازی ماشین درگ ریس
دانلود بازی GT: Speed Club - Drag Racing Car Game بازی جی تی کلوپ سرعت: بازی ماشین درگ ریس با لینک مستقیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *