خانه » دانلود بازی پر سلاح (شوتر اول شخص) 1.7.23 Gun a Lot برای اندروید

بازی پر سلاح (شوتر اول شخص) Gun a Lot

بازی پر سلاح (شوتر اول شخص) Gun a Lot
  • نسخه 1.7.23
  • اندروید 5.0
  • دسته
  • رای: 18
  • نظر: 0
محبوبیت 77% 77%

اسکرین شات ها

بازی پر سلاح (شوتر اول شخص) Gun a Lotبازی پر سلاح (شوتر اول شخص) Gun a Lotبازی پر سلاح (شوتر اول شخص) Gun a Lotبازی پر سلاح (شوتر اول شخص) Gun a Lotبازی پر سلاح (شوتر اول شخص) Gun a Lot

بازی پر سلاح (شوتر اول شخص) Gun a Lot

امروز ما یک بازی در دسته اکشن به نام پر سلاح را در شهر اندروید معرفی و منتشر می کنیم. پر سلاح یک بازی اکشن می باشد که در ان هر چقدر که می توانید باید اسلحه تهیه کنید. اینجا هر چه اسلحه داشته باشید به کارتان می اید شاید بگوید بس است ولی وقتی دشمنان مثل مور و ملخ برسرتان بریزد اسلحه کم خواهید اورد. نقش شما این است که با دشمنان مبارزه کنید و انها شکست بدهید تا از سنگر خود دفاع کنید. اما به این راحتی ها هم نیست زیرا دشمنان از همه جا بر سرتان می ریزد! زمین و اسمان، فضا،دریا با سفینه و تفنگ های لیزری تا تو را نابود کنند. مقاومت کن مراحل را رد کن و تفنگ ها و سلاح خود را ارتقا بده تا قدرتمند شوید.

تنوع سلاح های این بازی بسیار زیاد است ولی خب دشمنان هم زیاد هستند. یک بازی پرطرفدار که کاربران زیادی را از سرتاسر جهان را به خود جذب نموده است. اصلا نیاز نیست که در تهیه سلاح صرفه جویی کنید چون به کارتان نمیاد. گرافیک زیبا و جذاب و همینطور صدا گذاری عالی این بازی جزو ویژگی های بارز این بازی مهیج است. اگر دنبال یک بازی هیجان انگیز و اکشن مفرح می گردید ما به شما پرسلاح را پیشنهاد می کنیم. نسخه بروز این بازی به صورت رایگان در سایت شهراندروید در اختیار شما قرار دارد. پس هرچه زودتر دانلود نموده و از این بازی اکشن نهایت لذت را ببرید.

 

بازی پر سلاح (شوتر اول شخص) Gun a Lot
دانلود بازی بازی پر سلاح (شوتر اول شخص) Gun a Lot با لینک مستقیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *