خانه » دانلود بازی نبرد هواپیماهای جنگی Gunship Battle 6.1.0 برای اندروید

بازی نبرد هواپیماهای جنگی Gunship Battle

بازی نبرد هواپیماهای جنگی Gunship Battle
  • رای: 0
  • نظر: 0
محبوبیت 0% 0%

اسکرین شات ها

بازی نبرد هواپیماهای جنگی Gunship Battleبازی نبرد هواپیماهای جنگی Gunship Battleبازی نبرد هواپیماهای جنگی Gunship Battleبازی نبرد هواپیماهای جنگی Gunship Battleبازی نبرد هواپیماهای جنگی Gunship Battle

بازی نبرد هواپیماهای جنگی Gunship Battle

به Gunship Battle خوش آمدید! در این بازی هیجان انگیز و اکشن، شما به عنوان یک خلبان و یک رهبر تمام عیار در مقابله با دشمنان قرار می‌گیرید. شما باید یک ادمیرال نیروهای نظامی را برعهده بگیرید و در ماموریت‌های مختلف به نبردها و جنگ‌های هوایی، زمینی و دریایی بپردازید. اینجا چالش‌های بزرگی در انتظار شماست و برای دستیابی به پیروزی باید مهارت های خود را به نمایش بگذارید و به تکنیک های هوانوردی برتری دست یابید. یک نقشه و استراتژی عالی را پیش بگیرید شما رهبر و کنترل کننده تمام سربازان هستید خوب فکر کنید تا بتوانید دشمنانتان را نابود کنید.
در Gunship Battle، شما می‌توانید کنترل انواع ماشین ها یا هواپیما ها یا ناو های جنگی متفاوت را در دست بگیرید و آن‌ها را در نبردها و ماموریت‌های مختلف به کار ببرید. هر ماشین الات جنگی دارای ویژگی‌ها و تجهیزات منحصر به فردی است که می‌تواند در جنگ‌ها موثر باشد. بنابراین، باید تاکتیک‌های مناسب را برای هر نوع نبرد بکار ببرید و سربازان خود اموزش دهید و همینطور تجهیزات خود را بهینه کنید.
Gunship Battle دارای گرافیکی بسیار زیبا و جزئیاتی دقیق است که به شما اجازه می‌دهد تا تجربه‌ای واقعی از جنگ‌های زیادی را تجربه کنید. از آسمان آبی، دریاها گرفته تا محیط‌های جنگی پر از جزئیات، همه چیز در این بازی زیبا و هیجان‌انگیز است.
علاوه بر نبردها و جنگ‌های هوایی و دریایی و خشکی، شما می‌توانید در حالت چندنفره با بازیکنان دیگر به رقابت بپردازید و در رتبه‌بندی جهانی جای خود را بیابید. همچنین، می‌توانید مهارت‌های هوانوردی خود را در ماموریت‌های ویژه آزمایش کنید و به چالش‌هایی بی‌نظیر بپردازید.
آماده به مبارزه و جنگ تمام عیار هستید؟ پس حالا زمان آن رسیده است تا به Gunship Battle بپیوندید و هیجان سرنوشت در جنگ های بسیاری را تجربه کنید! هم اکنون می توانید اخرین نسخه این بازی جذاب را رایگان و با لینک مستقیم از شهراندروید دانلود کنید.

 

بازی نبرد هواپیماهای جنگی Gunship Battle
دانلود بازی بازی نبرد هواپیماهای جنگی Gunship Battle با لینک مستقیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *