خانه » دانلود برنامه بچه ها ریاضی 1.6 اعداد پیش و اول دبستان برای اندروید

برنامه بچه ها ریاضی _ اعداد پیش و اول دبستان

برنامه بچه ها ریاضی _ اعداد پیش و اول دبستان
  • رای: 1
  • نظر: 0
محبوبیت 100% 100%

اسکرین شات ها

برنامه بچه ها ریاضی _ اعداد پیش و اول دبستانبرنامه بچه ها ریاضی _ اعداد پیش و اول دبستانبرنامه بچه ها ریاضی _ اعداد پیش و اول دبستانبرنامه بچه ها ریاضی _ اعداد پیش و اول دبستان

برنامه بچه ها ریاضی _ اعداد پیش و اول دبستان

ما امروز در شهراندروید به معرفی یک برنامه اموزشی برای پیش دبستان و کلاس اولی ها به نام بچه ها ریاضی می پردازیم. این برنامه با اصول از روز کتاب های درسی طراحی شده و توسط معلمان تایید شده است. دارای 36 بازی جذاب که علاوه بر سرگرمی به بچه ها اموزش می دهد. همراه با شخصیت دوست داشتنی خاله گلدون که در مراحل اموزش با بچه ها همراه می باشد. دارای گرافیک رنگارنگ و کودکانه و صدا گذاری جذاب به همراه گیم پلی روان که بچه ها بتوانند به راحتی بازی کنند.

علاوه بر اموزش ریاضی با حیوانات هم در این بازی اشنا می شوند. این برنامه اموزشی برای کودکان مهد، امادگی، پیش دبستانی و دبستان بسیار عالی و کارامد خواهد بود. شما می توانید این زمینه را برای فرزندان خود فراهم کنید که علاوه بر بازی اموزش هم ببینند. مطمئنا می توانید در این برنامه کودکان خود را در یک محیط اموزشی و امن تنها بگذارید. این برنامه دارای موسیقی های شاد و کودکانه است که انها را مجذوب این برنامه خواهد کرد. پس همین الان این برنامه اموزشی را برای کودکان خود با لینک مستقیم دانلود کنید. شما می توانید از برنامه های مشابه همچون قطار شادی و بچه ها الفبا را از سایت ما مشاهده کنید.

 

برنامه بچه ها ریاضی _ اعداد پیش و اول دبستان
دانلود برنامه برنامه بچه ها ریاضی _ اعداد پیش و اول دبستان با لینک مستقیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستنتبلیغات