خانه » دانلود بازی حاجی الماس 32 بازارچه ساحلی برای اندروید

بازی حاجی الماس _ بازارچه ساحلی

بازی حاجی الماس _ بازارچه ساحلی
  • رای: 4
  • نظر: 0
محبوبیت 100% 100%

اسکرین شات ها

بازی حاجی الماس _ بازارچه ساحلیبازی حاجی الماس _ بازارچه ساحلیبازی حاجی الماس _ بازارچه ساحلیبازی حاجی الماس _ بازارچه ساحلی

بازی حاجی الماس _ بازارچه ساحلی

امروز ما تصمیم گرفتیم که یک بازی جدید تفننی به نام حاجی الماس را در شهراندروید معرفی کنیم. با بازی حاجی الماس می اموزید که چطورذ کارافرینی کنید و کسب و کار خود را بسازید و ثروتمند شوید. این بازی اعتیاد اور در مورد حاجی الماس می باشد که در تلاش است که کار خود را رونق دهد تا بتواند خرج و مخارج دانشگاه دخترش را در فرنگ را بدهد. به او کمک کنید تا بتواند زودتر به خواسته خود یعنی افزایش شعبه های حاجی الماس برسد.

یک بازی جدید و جذاب که مسلما شما را ساعتها سرگرم می کند به طوری که ساعت را از یاد خواهید برد. شما می توانید به صورت انلاین و افلاین بازی کنید و با دوستان خود رقابت داشته باشید. کلی کارگاه و کارگر داشته باشید و انها را اصولی مدریت کنید. لباس های زیبا برای حاجی الماس تهیه کنید و ظاهرش را زیبا کنید. دارای گرافیک دیدنی و عالی و صدا گذاری مهیج به همراه گیم پلی جذاب که شما را مجذوب خود می کند. اخرین نسخه بازی را با لینک مستقیم در سایتمان برای شما عزیزان قرار دادیم تا با این بازی اوقات خوشی داشته باشید.

بازی حاجی الماس _ بازارچه ساحلی
دانلود بازی بازی حاجی الماس _ بازارچه ساحلی با لینک مستقیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *