خانه » دانلود برنامه همیارزبان Hamyarezaban 3.0.10 برای اندروید

برنامه همیارزبان _ آموزش زبان انگلیسی

برنامه همیارزبان _ آموزش زبان انگلیسی
  • رای: 7
  • نظر: 1
محبوبیت 85% 85%

اسکرین شات ها

برنامه همیارزبان _ آموزش زبان انگلیسیبرنامه همیارزبان _ آموزش زبان انگلیسیبرنامه همیارزبان _ آموزش زبان انگلیسیبرنامه همیارزبان _ آموزش زبان انگلیسی

برنامه همیارزبان _ آموزش زبان انگلیسی

در این وقت از روز ما در شهراندروید به معرفی یک برنامه اموزشی به نام همیارزبان می پردازیم. با این برنامه کامل می توانید 0 تا 100 زبان انگلیسی را به راحتی اموزش ببینید. دارای کلی لغات رایگان همراه با تصویر و ترجمه فارسی که یادگیری را برای شما راحتتر می کند. متد اموزشی این برنامه نوین می باشد و همراه اموزش ازمون های جذابی هم دارد که یادگیری را ماندگار تر می کند. همینطور کتاب داستانهای زیادی به همراه ترجمه فارسی وجود دارد که می تواند به اموزش گرامری شما بسیار کمک کند. با همه این امکانات شما بعد از اتمام اموزش از همیارزبان مدرک دریافت می نمایید.

با برنامه ریزی عالی و دقیق و همینطور شخصی سازی شده. با این برنامه می توانید در هر زمان و مکانی به صورت عالی حرفه ایی اموزش ببینید. الان بیشتر مردم دنبال اموزش زبان انگلیسی هستند و مواردی هم موجود است که تایم حضور در کلاس را ندارند بلکه با یک برنامه اموزشی زبان انگلیسی می توانید به راحتی یاد بگیرید. در تایم خود صرفه جویی کنید و هزینه ایی هم پرداخت نکنید از این بهتر نمی شود. پس همین الان این برنامه عالی را با لینک مستقیم و رایگان از سایت ما دانلود کنید و زبان انگلیسی را به راحتی یاد بگیرید.

 

برنامه همیارزبان _ آموزش زبان انگلیسی
دانلود برنامه برنامه همیارزبان _ آموزش زبان انگلیسی با لینک مستقیم
  1. خیلی برنامه خوبیه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *