خانه » دانلود بازی مدیر فروشگاه Idle Shop Manager 1.4.12 برای اندروید

بازی مدیر فروشگاه

بازی مدیر فروشگاه
  • رای: 1
  • نظر: 0
محبوبیت 100% 100%

اسکرین شات ها

بازی مدیر فروشگاهبازی مدیر فروشگاهبازی مدیر فروشگاهبازی مدیر فروشگاه

بازی مدیر فروشگاه

ما امروز مایلیم که یکی دیگر از بازیهای شبیه سازی به نام مدیر فروشگاه را در شهراندروید به صورت رایگان در اختیارتان قرار دهیم. شما در این بازی اینبار در نقش یک مدیر فروشگاه هستید و باید تمام تلاش خود را به کار ببرید و فروشگاه خود را به رونق برسانید. شما در این بازی تنها به عنوان یک مدیر فروشگاه نیستید بلکه باید فروشگاه های متفاوتی بزنید و مدیریت تمامی انها را بر عهده بگیرید.

فروشگاهی از جمله مواد غذایی، میوه جات، کتاب فروشی، ابزار الات و… می باشد. حجم بازی بسیار کم است اما گیم پلی جذاب بازی باعث شده که برای بیشتر بازیکنان جذاب و ساده و سرگرم کننده باشد. 200 نوع محصول مختلف در فروشگاه های خود بگذارید و بفروشید. هر چه کار خود را بیشتر گسترش دهید کسب درامد بالاتری دارید ولی باید تمام تلاش خود را به کار بگیرید. افراد زیادی را به عنوان پرسنل و کارگر برای خود استخدام کنید وساز کار خود را عالی بچینید.

بخش های مختلف بازی را ارتقا دهید تا پیشرفت بالایی داشته باشید. کلا این بازی به استراتژی خودتان مربوط است میتوانید درامد خود را پس انداز کنید و فروشگاه های بیشتری راه بندازید و یا بخش های فروشگاه های خود را ارتقا دهید همه چیز در دست شماست. جدید ترین نسخه بازی در سایت ارائه شده که شما عزیزان میتوانید بعد از مشاهده فایل های تصویر بازی با لینک مستقیم و رایگان دانلود نمایید.

 

بازی مدیر فروشگاه
دانلود بازی بازی مدیر فروشگاه با لینک مستقیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *