خانه » دانلود برنامه کالری شمار جزیره 1.5.1 رژیم و ورزش در خانه برای اندروید

برنامه کالری شمار جزیره _ رژیم و ورزش در خانه

برنامه کالری شمار جزیره _ رژیم و ورزش در خانه
  • رای: 0
  • نظر: 0
محبوبیت 0% 0%

اسکرین شات ها

برنامه کالری شمار جزیره _ رژیم و ورزش در خانهبرنامه کالری شمار جزیره _ رژیم و ورزش در خانهبرنامه کالری شمار جزیره _ رژیم و ورزش در خانهبرنامه کالری شمار جزیره _ رژیم و ورزش در خانهبرنامه کالری شمار جزیره _ رژیم و ورزش در خانه

برنامه کالری شمار جزیره _ رژیم و ورزش در خانه

ما امروز در شهراندروید به معرفی یک برنامه کاربردی در دسته ورزشی به نام کالری شما جزیره می پردازیم. با برنامه کالری شمار جزیره بدون اتصال به اینترنت کالری شماری کنید و مواظب تناسب اندام خودتان باشید. این برنامه برای همه ساخته شده با برنامه غذایی و محاسبه کالری های لازمه به وزن ایده عال خود به راحتی برسید. یک بخش تخصصی به نام شیردهی و بارداری دارد که مادران می توانند به راحتی استفاده کنند چون مخصوص انها طراحی شده است. کلی ورزش های عالی برای همه سنین دارد که می توانید هر انطور که می خواهید ورزش کنید. و سه نوع گام شمار که بر روی هر گوشی میتوانید از انها استفاده کنید.

در جزیره همه ورزشکار و سرحال هستند اگر شما هممی خواهید از بی حوصلگی در بیاید حتما این برنامه را نصب کنید. فقط لازمه است که اشتراک برنامه را تهیه کنید و یک باشگاه با مربی حرفه ایی همیشه همراه خودتان داشته باشید. 1500 نوع غذای ایرانی که اشپزی را هم برای شما لذت بخش تر می کند. و امکانات زیادی که با نصب برنامه در اختیارتان قرار می گیرد. رابط کابری بسیار اسان که می توانید به راحتی از ان استفاده کنید. یک مربی حرفه ایی و همیشگی که کاملا همراه شماست تا به انچه که می خواهید زودتر برسید. پس هر چه زوتر کالری شمار جزیره را با لینک مستقیم از سایت ما نصب کنید و با مربی خود راحتتر به تناسب اندامتان برسید.

 

 

برنامه کالری شمار جزیره _ رژیم و ورزش در خانه
دانلود برنامه برنامه کالری شمار جزیره _ رژیم و ورزش در خانه با لینک مستقیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستنتبلیغات