خانه » دانلود بازی فرماندهی حرارت جنگل Jungle Heat 2.2.2 برای اندروید

بازی فرماندهی حرارت جنگل Jungle Heat

بازی فرماندهی حرارت جنگل Jungle Heat
  • رای: 1
  • نظر: 0
محبوبیت 100% 100%

اسکرین شات ها

بازی فرماندهی حرارت جنگل Jungle Heatبازی فرماندهی حرارت جنگل Jungle Heatبازی فرماندهی حرارت جنگل Jungle Heatبازی فرماندهی حرارت جنگل Jungle Heatبازی فرماندهی حرارت جنگل Jungle Heatبازی فرماندهی حرارت جنگل Jungle Heat

بازی فرماندهی حرارت جنگل Jungle Heat

بازی فرماندهی حرارت جنگل یک بازی استراتژی جذاب است که شما را به دل جنگل های گرمسیری میبرد. در جنگل های گرمسیری منابع با ارزش زیادی است که دزدان دریایی انها را غارت می کنند. شما باید جلوی انها را بگیرید و منابع با ارزش را پس بگیرید. یک استراتژی خاص لازم است! یک پایگاه قدرتمند در جنگل بسازید و سربازان خود را جمع کنید و طلاها و منابع را از انها بگیرید. جنگ سختی پیش روی شماست تلاش کنید تا پیروز شوید. کم کم نظم به پایگاه خود بدهید و پایگاه دزدان دریایی را از بین ببرید. ساختمانهای خود را ارتقا دهید تا قدرت شما افزایش پیدا کند.

دارای گرافیک عالی رنگارنگ و جذاب با افکت های خارق العاده همینطور صدا گذاری مهیج در جنگل های گرمسیر که به شما تجربه خاصی از یک بازی استراتژی می دهد. هنوز تمام نشده از گیم پلی جذاب بازی و اعتیاد اور ان که نمی شود گذشت. بازی فرماندهی حرارت جنگل تا هم اکنون گیمر های زیادی را به خود جذب کرده است. یک بازی هیجان انگیز که می توانید هم به صورت افلاین و انلاین با دیگر بازیکنان رقابت کنید. همینک برای دانلود این بازی جذاب به باکس دانلود شهراندروید مراجعه کنید.

 

بازی فرماندهی حرارت جنگل Jungle Heat
دانلود بازی بازی فرماندهی حرارت جنگل Jungle Heat با لینک مستقیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستنتبلیغات