خانه » دانلود بازی دنیای دایناسورها Jurassic World Alive 3.0.0 برای اندروید

بازی دنیای دایناسورها Jurassic World Alive 

بازی دنیای دایناسورها Jurassic World Alive 
  • رای: 2
  • نظر: 0
محبوبیت 100% 100%

اسکرین شات ها

بازی دنیای دایناسورها Jurassic World Alive بازی دنیای دایناسورها Jurassic World Alive بازی دنیای دایناسورها Jurassic World Alive بازی دنیای دایناسورها Jurassic World Alive بازی دنیای دایناسورها Jurassic World Alive بازی دنیای دایناسورها Jurassic World Alive 

بازی دنیای دایناسورها Jurassic World Alive 

به دنیای هیجان‌انگیز و واقع‌گرایانه بازی Jurassic World Alive خوش آمدید! در این بازی، شما به عنوان یک دانشمند پیشرو و شکارچی، در جستجوی انواع حیوانات پیش‌تاریخی و دایناسورهای جذاب وارد ماجراجویی‌هایی خواهید شد. وظیفه‌ی شما در این بازی، شناسایی، جمع‌آوری، تکامل و مبارزه با دایناسورها است.
در ابتدا، شما با یک کیت جمع‌آوری دایناسور آغاز می‌کنید. با استفاده از تکنولوژی AR، قادر خواهید بود دایناسورها را در محیط واقعی کشف کنید و آن‌ها را به کیت جمع‌آوری خود اضافه کنید. سپس با استفاده از DNA آن‌ها، می‌توانید آن‌ها را تکامل دهید و نسخه‌های قدرتمند‌تر و منحصر به فردی از دایناسورها را ایجاد کنید.
با جمع‌آوری دایناسورهای مختلف، شما می‌توانید تیمی قدرتمند از آن‌ها را تشکیل دهید. می‌توانید تاکتیک‌های خاص خود را برای استراتژی مبارزه با دشمنان در نبردها و مسابقات چندنفره اجرا کنید. همچنین، می‌توانید بازیکنان دیگر را به چالش بکشید و در مسابقات جهانی رتبه‌بندی شوید.
در جهان Jurassic World Alive شما به دنبال کشف مناطق مختلف جهان هستید. می‌توانید به پارک‌های موجود در نقاط مختلف جهان سفر کرده و دایناسورهای جدید را کشف کنید. همچنین، می‌توانید در مأموریت‌های مختلف شرکت کنید و به دنبال ارتقای تجهیزات و تکنولوژی‌های جدید باشید.

بازی Jurassic World Alive دارای گرافیک بسیار زیبا و صداگذاری واقع‌گرایانه است که شما را به دنیای دایناسورها و ماجراجویی‌هایشان می‌برد. با تکنولوژی AR و تجربه‌ی واقعیت افزوده، شما در این بازی به دنیای پیش‌تاریخی و زیبای دایناسورها فرو خواهید رفت و هیجان‌های بی‌نظیری را تجربه خواهید کرد. آیا شما آماده‌ی یک ماجراجویی دایناسوری هیجان‌انگیز هستید؟ به جهان Jurassic World Alive بپیوندید و به ماجراجویی بی‌نظیری در جستجوی دایناسورها بروید.

شما میتوانید برای دریافت اخرین نسخه بازی دنیای دایناسورها به باکس دانلود شهراندروید مراجعه کنید.

 

بازی دنیای دایناسورها Jurassic World Alive 
دانلود بازی بازی دنیای دایناسورها Jurassic World Alive  با لینک مستقیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *