خانه » دانلود بازی پارک ژوراسیک Jurassic World 1.67.4 برای اندروید

بازی پارک ژوراسیک Jurassic World

بازی پارک ژوراسیک Jurassic World
  • رای: 9
  • نظر: 0
محبوبیت 88% 88%

اسکرین شات ها

بازی پارک ژوراسیک Jurassic Worldبازی پارک ژوراسیک Jurassic Worldبازی پارک ژوراسیک Jurassic Worldبازی پارک ژوراسیک Jurassic Worldبازی پارک ژوراسیک Jurassic Worldبازی پارک ژوراسیک Jurassic World

بازی پارک ژوراسیک Jurassic World

بازی پارک ژوراسیک Jurassic World در سبک شبیه سازی برای سیستم عامل اندروید به صورت رایگان عرضه شده است. سازنده این بازی را براساس فیلم دنیای ژوراسیک طراحی و ساخت اند. به این صورت می باشد که شما می توانید دنیای ژوراسیک خود را بسازید با ژنتیک های جدید و خارق العاده طراحی کنید. دایناسور های جدید بسیازید و با دیگر بازیکنان رقابت نمایید. حریف های خود را با دایناسور های جدید خود به چالش دعوت کنید. دارای بیش از 200 نوع دایناسور های جدید و پیشرفته می باشد. یک بازی هیجان انگیز که شما را به دنیای ژوراسیک می برد و ساعت ها سرگرم می کند.

حال که ساخت دنیای ژوراسیک ازاد شده پارک خود را بسازید و یک چالش جذاب را تجربه کنید. ساخت انواع بنا ها و مجسمه های جذاب برای پارک خودتان امکان پذیر است. یک پارک جذاب بسازید با دیگران رقابت کنید. دارای یک گیم پلی بی نظیر و گرافیک خیره کننده و به همراه صدا گذاری جذاب که مسلما شما را ساعت ها سرگرم می کند. دارای جوایز و دستاورد های روزانه برای بازیکنان انلاین و همیشگی می باشد. اگر شما هم دوستدار یک بازی شبیه سازی شده هستید مطمئنا بازی پارک ژوراسک Jurassic World شما را شگفت زده می شوید. برای دانلود این بازی جذاب به باکس دانلود شهراندروید مراجعه کنید.

 

بازی پارک ژوراسیک Jurassic World
دانلود بازی بازی پارک ژوراسیک Jurassic World با لینک مستقیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *