خانه » دانلود بازی سلطان سکه King of Coins 2.88 برای اندروید

بازی سلطان سکه (لیگ انلاین و جوایز نقدی)  King of Coins

بازی سلطان سکه (لیگ انلاین و جوایز نقدی)  King of Coins
  • رای: 16
  • نظر: 0
محبوبیت 81% 81%

اسکرین شات ها

بازی سلطان سکه (لیگ انلاین و جوایز نقدی)  King of Coinsبازی سلطان سکه (لیگ انلاین و جوایز نقدی)  King of Coinsبازی سلطان سکه (لیگ انلاین و جوایز نقدی)  King of Coinsبازی سلطان سکه (لیگ انلاین و جوایز نقدی)  King of Coinsبازی سلطان سکه (لیگ انلاین و جوایز نقدی)  King of Coinsبازی سلطان سکه (لیگ انلاین و جوایز نقدی)  King of Coinsبازی سلطان سکه (لیگ انلاین و جوایز نقدی)  King of Coins

بازی سلطان سکه (لیگ انلاین و جوایز نقدی)  King of Coins

در این وقت از روز ما یک بازی ایرانی در سبک تفننی به نام سلطان سکه را در شهراندروید معرفی و منتشر می کنیم. در سلطان سکه شما در نقش حاکم دهکده کوچک هستید که در اوایل باید مکان کوچک خود را بروزرسانی کنید. و با استفاده از گردونه شانس که هر چند ساعت یکبار فعال می شود سکه دریافت کنید و به دهکده های دیگر حمله کنید و دهکده خود را به مرور بزرگ کنید. باید تمام تلاش خود را به کار گیرید تا یک امپراطوری بزرگ برای خود راه اندازی کنید یا در همان دهکده کوچک بمانید انتخاب با شماست. در سلطان سکه شما باید به مناطق دیگر سفر کنید و گنجینه های طلایی پنهالن را پیدا نمایید.

این بازی تا اکنون توانسته که بازیکنان زیادی به خود جذب نمایید! پس شما تعداد زیادی دشمن دارید و باید خودتان را تا می توانید زودتر بالا بکشید. شما می توانید در قسمت چت بازی با کاربران دیگر دوست شوید و با هم چت نمایید. از ویژگی های محبوب این بازی می توان به گرافیک عالی به همراه صدا گذاری جذاب و گیم پلی روان ان اشاره کرد. به روستا های دیگر حمله کنید و از دهکده خود به خوبی مواظبت نمایید. اگر دنبال یک بازی تفننی جذاب هستید که ساعتها با ان سرگرم شوید ما به شما بازی مهیج سلطان سکه را پیشنهاد می کنیم. نسخه بروز بازی سلطان سکه در شهر اندروید به صورت رایگان و لینک مستقیم وجود دارد. پس همین الان دانلود نمایید و از یک بازی انلاین با جوایز نقدی لذت ببرید.

 

بازی سلطان سکه (لیگ انلاین و جوایز نقدی)  King of Coins
دانلود بازی بازی سلطان سکه (لیگ انلاین و جوایز نقدی)  King of Coins با لینک مستقیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *