خانه » دانلود بازی پادشاهی آنلاین Kingdom online 6.8.7 برای اندروید

بازی ایرانی پادشاهی آنلاین Kingdom online

بازی ایرانی پادشاهی آنلاین Kingdom online
  • رای: 5
  • نظر: 0
محبوبیت 80% 80%

اسکرین شات ها

بازی ایرانی پادشاهی آنلاین Kingdom onlineبازی ایرانی پادشاهی آنلاین Kingdom onlineبازی ایرانی پادشاهی آنلاین Kingdom onlineبازی ایرانی پادشاهی آنلاین Kingdom online

بازی ایرانی پادشاهی آنلاین Kingdom online

در این وقت از روز ما یک بازی ایرانی در سبک استراتژی به نام پادشاهی آنلاین را در شهراندروید معرفی و منتشر می کنیم. داستان این بازی از ان قرار است که شما در نقش یک شاهزاده جوان هستید که باید نیرو های خود را هدایت نمایید و قلمرو خود را گسترش دهید. یک شاهزاده جوان که در یک صحرا باید فرمانده ایی یک قبیله را داشته باشید و از مردم خود از حملات دشمنان دفاع کنید. هنوز تمام نشده شما باید تکیه بر شم سیاسی خود قلمرو خود را گسترش بدهید و خود را از قدرتمند ترین امپراطوری ها برسانید. این بازی برمی گردد به دوران شاهان قدیمی ایرانی و عربی و روایت داستان های جذاب که توانسته بازیکنان زیادی را به خود جذب نماید.

شما یک پادشاه حقیقی هستید که باید بر همه امور نظارت و پیگیری کنید. روی کارهای کشاورزی و کاشت غلات، تهیه منابع مورد نیاز برای حمله به دشمنان، افزایش امتیازات خود در پادشاهی انلاین، ساخت پادگان های جدید و بسیاری از کارهای دیگر که باید حواستان باشد تا یک پادشاه قدرتمند بشوید. از ویژگی های عالی این بازی می توان به گرافیک بسیار زیبا و سه بعدی به همراه صدا گذاری مهیج و گیم پلی جذاب اشاره کرد. شما هم اکنون می توانید بازی پادشاهی انلاین را با لینک مستقیم و نسخه بروز از شهراندروید دریافت کنید.

 

بازی ایرانی پادشاهی آنلاین Kingdom online
دانلود بازی بازی ایرانی پادشاهی آنلاین Kingdom online با لینک مستقیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستنتبلیغات