خانه » دانلود بازی حیوانات کونگ فوکار Kung Fu Animal 1.4.5 برای اندروید

بازی حیوانات کونگ فوکار Kung Fu Animal

بازی حیوانات کونگ فوکار Kung Fu Animal
  • نسخه 1.4.5
  • اندروید 5.0
  • دسته
  • رای: 5
  • نظر: 0
محبوبیت 80% 80%

اسکرین شات ها

بازی حیوانات کونگ فوکار Kung Fu Animalبازی حیوانات کونگ فوکار Kung Fu Animalبازی حیوانات کونگ فوکار Kung Fu Animalبازی حیوانات کونگ فوکار Kung Fu Animal

بازی حیوانات کونگ فوکار Kung Fu Animal

به دنیای “Kung Fu Animal” خوش آمدید! در این بازی هیجان‌انگیز و مبارزه‌ای، شما در نقش حیوانات بامزه و قدرتمندی قرار می‌گیرید که با تسلط بر هنرهای رزمی کونگ فو، در مبارزات و ماموریت‌های متنوعی شرکت می‌کنند. با استفاده از حرکات خاص و قدرت‌های منحصر به فرد خود، شما می‌توانید به یک قهرمان واقعی تبدیل شوید و دشمنان خود را شکست دهید.
بعضی از ویژگی‌های برجسته بازی “Kung Fu Animal” که ما در شهراندروید به ان پرداختیم عبارتند از:

1. انتخاب شخصیت: شما می‌توانید از بین شخصیت‌های مختلف حیوانات انتخاب کنید، هر کدام با قدرت‌ها، حرکات و استعدادهای منحصر به فردی که می‌توانید به آن‌ها دسترسی پیدا کنید.

2. مبارزات هیجان‌انگیز: در “Kung Fu Animal” شما با دشمنان قدرتمندی روبرو می‌شوید که برای شکست دادن آن‌ها باید از تکنیک‌های کونگ فو استفاده کنید و به آن‌ها مقابله کنید.

3. سطوح چالش برانگیز: بازی دارای سطوح متنوعی است که در طول ماجراجویی خود باید آن‌ها را پشت سر بگذارید. هر سطح با چالش‌های خاص خود و موانعی که باید غلبه کنید، همراه است.

4. قدرت‌ها و امکانات ارتقاپذیر: با پیشرفت در بازی “Kung Fu Animal”، شما می‌توانید قدرت‌ها و مهارت‌های خود را ارتقا داده و به قهرمانی قدرتمند تبدیل شوید.5. گرافیک جذاب و محیط‌های زیبا: بازی با گرافیکی زیبا و محیط‌های جذاب طراحی شده است که تجربه بصری شما را بهبود می‌بخشد.
پس الان آماده هستید؟ بیایید در دنیای “Kung Fu Animal” شروع به مبارزه و پیشرفت کنیم. با استفاده از تکنیک‌های کونگ فو، قدرت خود را نشان دهید و به یک قهرمان مبارزه تبدیل شوید. موفق باشید و لحظاتی پر از هیجان و مهارت را در این بازی فوق‌العاده برایتان آرزومندیم!

 

بازی حیوانات کونگ فوکار Kung Fu Animal
دانلود بازی بازی حیوانات کونگ فوکار Kung Fu Animal با لینک مستقیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستنتبلیغات