خانه » دانلود برنامه دهکده زبان _ آموزش زبان انگلیسی language village 12.6.2 برای اندروید

برنامه دهکده زبان _ آموزش زبان انگلیسی

برنامه دهکده زبان _ آموزش زبان انگلیسی
  • رای: 5
  • نظر: 0
محبوبیت 100% 100%

اسکرین شات ها

برنامه دهکده زبان _ آموزش زبان انگلیسیبرنامه دهکده زبان _ آموزش زبان انگلیسیبرنامه دهکده زبان _ آموزش زبان انگلیسیبرنامه دهکده زبان _ آموزش زبان انگلیسیبرنامه دهکده زبان _ آموزش زبان انگلیسی

برنامه دهکده زبان _ آموزش زبان انگلیسی

در این وقت از روز ما در شهراندروید به معرفی یک برنامه اموزشی به نام دهکده زبان می پردازیم. با برنامه دهکده زبان می توانید به اسانی اب خوردن زبان انگلیسی را اموزش ببینید. دارای کتاب های صوتی دوزبانه برای اموزش راحت شما می باشد. بخش گرامر که به شما برای اموزش سریع و نکات مهم کمک زیادی می کند. و بخش لغات که شامل 504 و 4000 می باشد. اموزش برای مبتدی تا حرفه ایی ها می باشد.

در این روز ها یاد داشتن زبان انگلیسی یکی از ضرورت های زندگی به شما می رود و چقدر عالی می شود که شما یک برنامه حرفه ایی همراه خود داشته باشید. تمامی اموزش های این برنامه برحسب اموزشگاه  های زبان می باشد و شما به تمامی کتاب های اموزشی زبان دسترسی دارید. با دهکده زبان به راحتی از غول بخش گرامر عبور کنید. تمامی لغات مهم را در این برنامه اموزش ببینید و راحت از ان بگذرید. و کلی امکانات دیگر که با نصب این برنامه در اختیارتان قرار می گیرد. اخرین نسخه این برنامه در سایت ارائه شده که میتوانید رایگان و با لینک مستقیم دانلود کنید.

 

برنامه دهکده زبان _ آموزش زبان انگلیسی
دانلود برنامه برنامه دهکده زبان _ آموزش زبان انگلیسی با لینک مستقیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *