خانه » دانلود برنامه زبانشناس 8.13.30 آموزش زبان انگلیسی برای اندروید

برنامه زبانشناس _ آموزش زبان انگلیسی

برنامه زبانشناس _ آموزش زبان انگلیسی
  • رای: 0
  • نظر: 0
محبوبیت 0% 0%

اسکرین شات ها

برنامه زبانشناس _ آموزش زبان انگلیسیبرنامه زبانشناس _ آموزش زبان انگلیسیبرنامه زبانشناس _ آموزش زبان انگلیسیبرنامه زبانشناس _ آموزش زبان انگلیسیبرنامه زبانشناس _ آموزش زبان انگلیسی

برنامه زبانشناس _ آموزش زبان انگلیسی

زبانشناس: آموزش زبان انگلیسی”، یک اپلیکیشن جذاب و کارآمد برای یادگیری زبان انگلیسی به زبان فارسی می باشد. این اپلیکیشن با ترکیبی از متدهای مختلف آموزشی، به شما کمک می کند تا به صورت جذاب و مؤثر زبان انگلیسی را یاد بگیرید.
ویژگی‌های کلیدی این اپلیکیشن شامل:
1. درس‌های تفاوت‌گذاری شده: دروسی با محتوای متنوع از مکالمه تا مقاله، به شما امکان می‌دهند مهارت‌های مختلف زبانی را تقویت کنید.
2. کارت‌های حافظه: با استفاده از کارت‌های حافظه، واژگان و عبارات جدید را به خاطر بسپارید و بازبینی کنید.
3. تمرین‌های تعاملی: تمرین‌های متنوع شامل شنیداری، خواندن، نوشتن و گرامر به شما کمک می‌کنند تا مهارت‌های زبانی خود را بهبود دهید.
4. پیشرفت کاربر: با ردیابی پیشرفت خود در طول زمان، می‌توانید از بهبودهای خود مطلع شوید و مسیر یادگیری خود را بهبود دهید.
5. پشتیبانی از تلفظ: با ویژگی تشخیص تلفظ، می‌توانید تلفظ صحیح واژگان را تمرین کنید.
6. محتوای تخصصی: دروس مرتبط با حوزه‌های مختلف از تجارت تا سفر، به شما امکان می‌دهند در زمینه‌های مختلف مهارت‌های زبانی کسب کنید.
7. جامعه کاربری: امکان ارتباط با سایر کاربران از طریق انجمن‌ها و گروه‌ها به شما فرصت می‌دهد تا از تجربیات دیگران بهره‌برداری کنید.
اگر به دنبال روشی شیوا و کارآمد برای یادگیری زبان انگلیسی به زبان فارسی هستید، “زبانشناس: آموزش زبان انگلیسی” به عنوان همراه وفادار شما در مسیر یادگیری زبان خواهد بود. هم اکنون این برنامه کاربردی را با لینک مستقیم از شهراندروید دانلود کنید.

برنامه زبانشناس _ آموزش زبان انگلیسی
دانلود برنامه برنامه زبانشناس _ آموزش زبان انگلیسی با لینک مستقیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستنتبلیغات