خانه » دانلود برنامه لایوبوک Livebook 2.2.5 اموزش گام به گام با AR برای اندروید

برنامه لایوبوک _ اموزش گام به گام با AR

برنامه لایوبوک _ اموزش گام به گام با AR
  • رای: 1
  • نظر: 0
محبوبیت 100% 100%

اسکرین شات ها

برنامه لایوبوک _ اموزش گام به گام با ARبرنامه لایوبوک _ اموزش گام به گام با ARبرنامه لایوبوک _ اموزش گام به گام با ARبرنامه لایوبوک _ اموزش گام به گام با AR

برنامه لایوبوک _ اموزش گام به گام با AR

در این وقت از روز ما در شهراندروید یک برنامه کاربردی اموزشی به نام لایوبوک را معرفی و منتشر می کنیم. با این برنامه اموزشی می توانید به راحتی و در مدت زمان کمتری درس بخوانید و بهتر مطالعه کنید. در این برنامه می توانید تمامی سوال های امتحانی هر مقطع را پیدا کنید و با انها امتحانات خود را با موفقیت پشت سر بگذارید. یک عالمه ویدیو های اموزشی هر درسی و در هر پایه تحصیلی موجود است که با انها می توانید مفاهیم درس ها را بهتر متوجه شوید. لایوبوک کلی جزو درسی دارد که می توانید دانلود کنید و برای دیگران به اشتراک بگذارید.

یک برنامه گام به گام کاملا رایگان که در اختیار دانش اموزان گرامی قرار گرفته تا درس خواندن را برای انها راحتتر کند. یک امکان عالی که این برنامه دارد بخش AR می باشد که با این امکان می توانید هر قسمتی از کتاب درسی را متوجه نشدید با گرفتن گوشی روی ان صفحه اموزش های مخصوص ان را ببینید. با کلی ویدیو های اموزشی و نمونه سوال های امتحان که مسلما این قابلیت به شما بسیار کمک می کند. کلی امکانات دیگر که با کمک ان می توانید بهتر درس بخوانید و از درس خواندن لذت ببرید. همین الان می توانید این برنامه جذاب را با لینک مستقیم از سایت ما دانلود کنید و از امکانات ان بهره ببرید.

 

برنامه لایوبوک _ اموزش گام به گام با AR
دانلود برنامه برنامه لایوبوک _ اموزش گام به گام با AR با لینک مستقیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستنتبلیغات