خانه » دانلود بازی مافیامون Mafiaon 0.8.2 برای اندروید

بازی مافیامون (مافیای آنلاین صوتی)

بازی مافیامون (مافیای آنلاین صوتی)
  • رای: 6
  • نظر: 0
محبوبیت 83% 83%

اسکرین شات ها

بازی مافیامون (مافیای آنلاین صوتی)بازی مافیامون (مافیای آنلاین صوتی)بازی مافیامون (مافیای آنلاین صوتی)بازی مافیامون (مافیای آنلاین صوتی)

بازی مافیامون (مافیای آنلاین صوتی)

مافیامون عنوان یک بازی تفننی و جدید است که توسط استودیوی مافیامون طراحی و برای اندرویدامنتشرشده است. ما امروز در شهراندروید به معرفی و انتشار این بازی جدید و سرگرم کننده می پردازیم.

داستان بازی از این قرار است که یکی از شهروندان مافیا شده و برای خود تیم تشکیل داده است. روز در لباس شهروندان و شب لباس قاتل می پوشند و شهروندان را به قتل می رسانند. فقط تیم مافیا از انان و تعدادشان خبر دارند! حال شهروندان باید با تکیه بر هوش خود مافیا را تشخیص دهد و انان را از شهر بیرون کنند. حال تیم مافیا با تعداد کم افراد و یا شهروندان با تعداد زیاد و هوش خود پیروز میدان می شود.؟

اگر شما هم جزوء دوستداران بازی مافیا هستید همین الان این بازی جدید را دانلود کنید و در ان به صورت انلاین و صوتی با دوستان و خانواده خود بازی کنید. اگر به دنبال بازیکنان حرفه ای مافیا هستید تا تجربه یک بازی جذاب مافیا داشته باشید در مافیامون میتوانید انچه که میخواهید را براورده کنید. هم اکنون میتوانید اخرین نسخه بازی را با لینک مستقیم و رایگان از سایت ما دانلود کنید.

 

بازی مافیامون (مافیای آنلاین صوتی)
دانلود بازی بازی مافیامون (مافیای آنلاین صوتی) با لینک مستقیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *