خانه » دانلود بازی مبارزه آینده مارول MARVEL Future Fight 9.8.2 برای اندروید

بازی نقش محور مبارزه آینده مارول

بازی نقش محور مبارزه آینده مارول
  • نسخه 9.8.1
  • اندروید 5.1
  • دسته
  • رای: 0
  • نظر: 0
محبوبیت 0% 0%

اسکرین شات ها

بازی نقش محور مبارزه آینده مارولبازی نقش محور مبارزه آینده مارولبازی نقش محور مبارزه آینده مارولبازی نقش محور مبارزه آینده مارول

بازی نقش محور مبارزه آینده مارول

مبارزه اینده مارول عنوان یک بازی اکشن است که توسط استودیوی Netmarble Games برای اندروید منتشرشده است. ما امروز در شهراندروید به معرفی و انتشار این بازی جذاب می پردازیم. بار دیگر با انتشار یک بازی اکشن و هیجان انگیز می خواهیم که شما کاربران عزیز را به وجد بیاوریم. داستان بازی از این قرار است که دشمنان در تلاش هستند و دنیا را تصاحب کنند و ان را به نابودی بکشانند.

تمامی قهرمانان مارول در این بازی هستند! قهرمانانی همچون مرد عنکبوتی بگیرید تا مرد آهنی، کاپیتان آمریکا، ونوم، گرین گابلین و همه و همه انها هستند که می توانید به جای تک تک قهرمانان بازی کنید. دشمنان را با مشت های اهنین و با ضربات سنگین از پا در بیاورید. دشمنان شما موجودات قوی و حیوانات بزرگ است که باید از پس انها بربیایید و نابودشان کنید. بازی در چند حالت نرمال، اسپشال، آرنا و روزانه است که میتوانید هر کدام را که میخواهید انتخاب نموده و بازی را شروع کنید.

یکی از بهترین بازی های اکشن که تجربه بازی با قهرمانان عالی را برای شما خواهد داشت. ماموریت های مختلفی برای شما قرار داده می شود که باید انها را انجام دهید. همینطور می توانید یک تیم قوی با قهرمانان تشکیل دهید و به مبارزه با هم بپردازید. دارای گرافیک عالی و اچ دی همراه با گیم پلی خارق العاده همینطور صدا گذاری مهیج می باشد. جدیدترین نسخه بازی در سایت ارائه شده که میتوانید رایگان و با لینک مستقیم دانلود نمایید.

 

بازی نقش محور مبارزه آینده مارول
دانلود بازی بازی نقش محور مبارزه آینده مارول با لینک مستقیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *