خانه » دانلود بازی مبارزان نقاب دار MaskGun 3.038 برای اندروید

بازی مبارزان نقاب دار _ بازی تفنگی چند نفره آنلاین

بازی مبارزان نقاب دار _ بازی تفنگی چند نفره آنلاین
  • نسخه 3.038
  • اندروید +4.4
  • دسته
  • رای: 2
  • نظر: 0
محبوبیت 100% 100%

اسکرین شات ها

بازی مبارزان نقاب دار _ بازی تفنگی چند نفره آنلاینبازی مبارزان نقاب دار _ بازی تفنگی چند نفره آنلاینبازی مبارزان نقاب دار _ بازی تفنگی چند نفره آنلاینبازی مبارزان نقاب دار _ بازی تفنگی چند نفره آنلاین

بازی مبارزان نقاب دار _ بازی تفنگی چند نفره آنلاین

مبارزان نقاب دار عنوان یک بازی اکشن است کع توسط استودیوی June Software برای اندروید منتشرشده است. ما امروز در شهراندروید به معرفی و انتشار این بازی جذاب و هیجان انگیز می پردازیم. بار دیگر با بازیهای هیجان انگیز تفنگی و تیر اندازی شخص اول انلاین می خواهیم که شما کاربران عزیز و گرامی را به وجد بیاوریم. بازی دارای سه حالت متفاوت DeathMatch، Team DeathMatch و Bomb Defusal می باشد.

این امکان موجود است که با دوستان خود از طریق هات اسپات بدون نیاز به اینترنت بازی کنید و به رقابت بپردازید. همینطور می توانید نقاب مورد نظر خود را انتخاب کرده و زره و سلاح های مخصوص خود را انتخاب کنید و به رقابت بپردازید. برنده بازی به این صورت مشخص می شود که هر که تا اخر بازی زنده بماند برنده بازی محسوب می شود. با حجم بسیار پایین دارای گرافیک اچ دی و فوقالعاده ای که شما را محسور خود می کند.

ماماوریت های را کامل کنید و به مراحل بالاتر صعود کنید. گروه خود را تشکیل دهید و یا در گروه های دیگر ملحق شوید! در محیط های مختلف رقابت کنید و تجربه جدید و واقعی داشته باشید. اگر از بازی های تیر اندازی خوشتان می اید و یک بازی با رقیب های واقعی می خواهید حتما مبارزان نقاب دار را دانلود کنید. جدیدترین نسخه بازی با لینک مستقیم ارائه شده که میتوانید رایگان و با لینک مستقیم دانلود کنید.

 

بازی مبارزان نقاب دار _ بازی تفنگی چند نفره آنلاین
دانلود بازی بازی مبارزان نقاب دار _ بازی تفنگی چند نفره آنلاین با لینک مستقیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستنتبلیغات