خانه » دانلود بازی زندگی قرون وسطایی Medieval Life 3.2.3 برای اندروید

بازی زندگی قرون وسطایی

بازی زندگی قرون وسطایی
  • رای: 1
  • نظر: 0
محبوبیت 100% 100%

اسکرین شات ها

بازی زندگی قرون وسطاییبازی زندگی قرون وسطاییبازی زندگی قرون وسطاییبازی زندگی قرون وسطایی

بازی زندگی قرون وسطایی

زندگی قرون وسطایی عنوان یک بازی شبیه سازی است که توسط استودیوی Alphaquest Game Studio برای اندروید منتشرشده است. امروز ما در شهراندروید به معرفی و انتشار این بازی جذاب می پردازیم. اگر دوستدار یک بازی استراتژی در سبک مدریتی هستید که به طور کلی شبیه سازی زندگی است حتما بازی زندیگ قرون وسطایی را امتحان کنید. در این بازی باید برای خود یک قصر در شان خود بسازید و دکوراسیون ان را به طور زیبایی شخصی سازی کنید.

به مناطق درگی سفر کنید و با شکار موجودات افسانه ایی نام و اعتبار خود را بالا ببرید. یک بازی در سبک و سایاق جدید که شما را به دوران قرون وسطایی می برد. از امکانات بازی میتوان به خرید 8 نوع قلعه جذاب و انتخاب مبلمان در بین 150 مدل دیگر، امکان شکار 49 موجود افسانه ای، وجود شب و روز در بازی، متاموریت های متفاوت برای انجام، اماکن بازی به صورت چند نفره، استفاده از تله برای شکار، استفاده از 7 نوع سلاح با قابلیت های خاص خود، اماکان رفتن به مسافر خانه منجمد برای شرط بندی و معروف شده با شکار تنها 4 موجود افسانه ای اشاره کرد.

به طور کلی باید بگوییم که گیم پلی بازی بسیار جدید و جذاب می باشد که با یک بار بازی دیگر نمی توانید ان را کنار بگذارید. از دیگر ویژگی های بازی به گرافیک عالی و صدا گذاری مهیج هم میتوان نام برد. جدیدترین نسخه بازی با لینک مستقیمدر سایت ارائه شده که برای دانلود میتوانید به باکس دانلود سایت مراجعه کنید.

بازی زندگی قرون وسطایی
دانلود بازی بازی زندگی قرون وسطایی با لینک مستقیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *