خانه » دانلود بازی جنگ قهرمانان : ادغام تجهیزات Merge Star 2.7.0 برای اندروید

بازی جنگ قهرمانان : ادغام تجهیزات

بازی جنگ قهرمانان : ادغام تجهیزات
  • رای: 0
  • نظر: 0
محبوبیت 0% 0%

اسکرین شات ها

بازی جنگ قهرمانان : ادغام تجهیزاتبازی جنگ قهرمانان : ادغام تجهیزاتبازی جنگ قهرمانان : ادغام تجهیزاتبازی جنگ قهرمانان : ادغام تجهیزاتبازی جنگ قهرمانان : ادغام تجهیزات

بازی جنگ قهرمانان : ادغام تجهیزات

در این وقت از روز ما در شهراندروید به معرفی و انتشار یک بازی جدید ماجراجویی به نام جنگ قهرمانان : ادغام تجهیزات می پردازیم. به درخواست مکرر شما عزیزان بازی جذاب و ماجراجویی جنگ قهرمانان با حجم بسیار کم ارائه کردیم تا بار دیگر با این نوع بازی ها شما را به وجد اوریم. شما در این بازی باید با قهرمان بازی همراه شوید و با ادغام تجهیزات به او در از بین بردن هیولاها و دشمنان بد ذات کمک کنید.

سلاح های متنوعی در بازی موجود است که میتوانید با ادغام انها قدرت ان سلاح را چند برابر کنید و دشمنان را از بین ببرید. به عنوان مثال شما در اول بازی فقط یک شمشیر چوبی دارید که بعد از ساخت یک شمشیر دیگر و ادغام انها با هم میتوانید یک پتک سنگی داشته باشید. به همین منوال ادامه دهید و سلاح هایی با قدرت بالا بسازید و راحت تر هیولاها را بکشید. از دیگر ویژگی های بازی میتوان به گرافیک عالی و زیبای بازی همیچنین صدا گذاری مهیج ان نام برد. گیم پلی اعتیاد اور بازی که شما را رها نخواهد کرد. برای دانلود بازی میتوانید از باکس دانلود با لینک مستقیم و رایگان دانلود نمایید.

 

بازی جنگ قهرمانان : ادغام تجهیزات
دانلود بازی بازی جنگ قهرمانان : ادغام تجهیزات با لینک مستقیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستنتبلیغات