خانه » دانلود بازی اعتصاب جنگی WarStrike 0.1.67 برای اندروید

بازی اعتصاب جنگی WarStrike

بازی اعتصاب جنگی WarStrike
  • رای: 2
  • نظر: 0
محبوبیت 100% 100%

اسکرین شات ها

بازی اعتصاب جنگی WarStrikeبازی اعتصاب جنگی WarStrikeبازی اعتصاب جنگی WarStrikeبازی اعتصاب جنگی WarStrikeبازی اعتصاب جنگی WarStrikeبازی اعتصاب جنگی WarStrikeبازی اعتصاب جنگی WarStrike

بازی اعتصاب جنگی WarStrike

به بازی WarStrike خوش آمدید! در این بازی اکشن و جذاب، شما به عنوان یک سرباز نیروهای ویژه، در جنگی بی‌رحمانه و برانگیزانده قرار می‌گیرید. آیا آماده هستید تا به عنوان یک قهرمان نیروی مسلح با همت و شجاعت خود، جنگ را برنده شوید؟ پس با ما در شهراندروید همراه باشید تا یک بازی مهیج را به شما معرفی کنیم.
هدف شما در بازی WarStrike، مبارزه با دشمنان و اجرای ماموریت‌های خطرناک است. شما باید به صورت استراتژیک و با استفاده از تجهیزات نظامی مختلف، به دشمنان برسید و آن‌ها را از بین ببرید. اما توجه داشته باشید که در مسیرتان موانعی وجود دارد و باید آن‌ها را بشکنید و از شجاعت و مهارت خود استفاده کنید تا به موفقیت برسید.
در بازی WarStrike، شما می‌توانید از انواع سلاح‌ها و تجهیزات نظامی استفاده کنید. از تفنگ‌های برتر، گلوله‌های خاص، بمب‌ها و سایر تجهیزات نظامی استفاده کنید تا بهترین تجربه را در میدان نبرد داشته باشید. همچنین می‌توانید اسلحه و تجهیزات خود را ارتقا داده و قدرت خود را بیشتر کنید.
بازی WarStrike دارای گرافیک واقع‌گرایانه و صداهای جذاب است که شما را در محیط جنگی و واقعیت‌بینانه بازی فرو می‌برد. با انجام ماموریت‌ها و شرکت در نبردهای هیجان انگیز، می‌توانید سکه و امتیازات جمع کنید و تجهیزات جدیدی را به دست آورید.
آیا شما به چالش جنگ و مبارزه با دشمنان علاقه‌مندید؟ پس حالا آماده شوید و بازی WarStrike را شروع کنید. به عنوان یک سرباز شجاع و توانمند، جنگ را به دشمنان خود تحمیل کنید و به عنوان یک قهرمان شناخته شوید.

بازی اعتصاب جنگی WarStrike
دانلود بازی بازی اعتصاب جنگی WarStrike با لینک مستقیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *