خانه » دانلود بازی پادشاهی ادغام Mergest Kingdom 1.384.9 برای اندروید

بازی پادشاه ادغام

بازی پادشاه ادغام
  • رای: 3
  • نظر: 0
محبوبیت 66% 66%

اسکرین شات ها

بازی پادشاه ادغامبازی پادشاه ادغامبازی پادشاه ادغامبازی پادشاه ادغام

بازی پادشاه ادغام

پادشاهی ادغام عنوان یک بازی استراتژی است که توسط استودیوی Clever Apps Pte. Ltd که برای اندروید منتشرشده است. ما امروز در شهراندروید جزوء اولین سایت های ایرانی هستیم که این بازی جذاب را معرفی و منتشر می کنیم. بار دیگر با انتشار یکی از بهترین بازی های استراتژی و شبیه سازی میخواهیم که شما را به وجد اوریم. بازی به این صورت است که شما پادشاهی را به عهده دارید که وظیفه دارد از پس مشکلات و سختی ها عبور کند و پادشاهی خود را گسترش دهد.

شما در یک دنیایی فانتزی پر از سحر و جادو خواهید بود که این به خودی خود باعث جذابیت بازی می شود. پالس ها و سد های زیادی بر سر راه شما می باشد که باید با هوش و ذکاوت خود انها را پشت سر بگذارید. وظیفه شما در اصل این است که باید ایتم های مختلف بازی را با هم ترکیب کنید. در یک ایتم باید کشاورزی کنید و کاشت و برداشت انجام دهید.

در ایتم دیگر مبارزات خودکار است که باید سلاح ها و سربازان خود را ارتقا دهید تا کار محافظت را خوب انجام دهند. دارای گرافیک فانتزی و زیبا پر از رنگ های متنوع و جذاب و صدا گذاری مهیج به همراه گیم پلی جذاب بازی که از ویژگی های عالی بازی محسوب می شود. برای دانلود جدیدترین نسخه بازی با لینک مستقیم می توانید به باکس دانلود سایت مراجعه کنید.

 

بازی پادشاه ادغام
دانلود بازی بازی پادشاه ادغام با لینک مستقیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *