خانه » دانلود برنامه ویدیوپلیر کامل + پیشرفته شیائومی Mi Video 2024013102 برای اندروید

برنامه ویدیوپلیر کامل + پیشرفته شیائومی

برنامه ویدیوپلیر کامل + پیشرفته شیائومی
  • رای: 0
  • نظر: 0
محبوبیت 0% 0%

اسکرین شات ها

برنامه ویدیوپلیر کامل + پیشرفته شیائومیبرنامه ویدیوپلیر کامل + پیشرفته شیائومیبرنامه ویدیوپلیر کامل + پیشرفته شیائومیبرنامه ویدیوپلیر کامل + پیشرفته شیائومی

برنامه ویدیوپلیر کامل + پیشرفته شیائومی

ویدیوپلیر + پیشرفته شیائومی عنوان یک برنامه ویدیو پلیر و موسیقی است که توسط کمپانی شیائومی برای اندروید منتشرشده است. ما امروز در شهراندروید به معرفی و انتشار این برنامه کاربردی می پردازیم. بعضی از کاربران علاقه خاصی به تماشای فیلم و سریال دارند و مایلند که با موبایل و با تبلت خود با یک ویدیوپلیر قدرتمند بنشینند. باید همیشه یک ویدیو پلیر قدرتمند با گزینه های تنظیماتی زیادی داشته باشیم تا بتوانیم از تماشای فیل ها لذت ببریم.

این برنامه قدرتمند از انواع فرمت ها پشتیبانی می کند. همینطور تنظیمات کنترل های زیادی دارد که با این برنامه دیگر به هیچ برنامه دیگری احتیاج پیدا نخواهید کرد. همینطور گالری ویدیو با دسته بندی زمانی دارد که میتوانید در ان ویدیوی مورد نظر خود را انتخاب کنید. به طور کلی باید بگوییم که این برنامه یک ویدیوپلیر عالی است که تمام خواسته های شما را براورده می کند. جدیدترین نسخه برنامه با لینک مستقیم ارائه شده که میتوانید رایگان و با لینک مستقیم دانلود نمایید.

 

برنامه ویدیوپلیر کامل + پیشرفته شیائومی
دانلود بازی برنامه ویدیوپلیر کامل + پیشرفته شیائومی با لینک مستقیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستنتبلیغات