خانه » دانلود ام ایکس پلیر MX Player 1.84.5 برای اندروید

MX Player Media player for Android ام ایکس پلیر

MX Player Media player for Android ام ایکس پلیر
  • رای: 3
  • نظر: 0
محبوبیت 100% 100%

اسکرین شات ها

MX Player Media player for Android ام ایکس پلیرMX Player Media player for Android ام ایکس پلیرMX Player Media player for Android ام ایکس پلیرMX Player Media player for Android ام ایکس پلیر

ام ایکس پلیر MX Player

اپلیکیشن MX Player از قدرتمندترین پخش کننده های فایل های ویدئویی برای اندروید به حساب می آید که به علت ویژگی های خاص خود خیلی زود در میان کاربران دارندگان سیستم عامل آندروید محبوبیت یافت. در این مطلب از شهر اندروید با یک اصطلاحا مدیا پلیر قدرتمند و همه کاره در خدمت شما هستیم. ام ایکس پلیر یک پخش کننده فایل های ویدیویی رایگان است که از سفارشی سازی پیشرفته زیرنویس ها پشتیبانی می کند. اگر پیش از این برای مشاهده یکسری ویدئوها با مشکل عدم پشتیبانی از فرمت روبرو می شدید، اپلیکیشن MX Player به طور کلی این مشکل را برطرف کرده است. این پلیر قدرتمند از تمامی فرمت های فایل های ویدئویی و زیرنویس ها پشتیبانی می کند.
در واقع شما به اپلیکیشن پخش کننده رسانه ای نیاز دارید که بتواند با دنیای دیجیتال شما هماهنگ باشد. ام ایکس پلیر از تمام فرمت های ویدئویی از جمله MP4، AVI، 3GP، WMV، MKV پشتیبانی می کند و می تواند زیرنویس ها را در پسوندهای SSA/ASS، SRT، TXT و VTT بخواند و ویرایش کند. از جمله بارزترین ویژگی های ام ایکس پلیر این است که بدون اتصال به اینترنت می توانید فایل ها، موسیقی ها، اپلیکیشن ها و دیگر موارد را با استفاده از قابلیت MX File Transfer با دوستانتان به اشتراک بگذارید.
MX Player پس از نصب، تمام ویدیوهای گوشی شما را در کتابخانه خود بارگذاری می کند و بدون توجه به فرمت آنها می توانید تنها با یک برنامه به همه ویدیوهای خود دسترسی داشته باشید.

امکانات برنامه MX Player :

  • پخش کننده رسانه ای جامع
  • پشتیبانی از تمامی فرمت های فایل های ویدئویی نظیر MKV و MP4
  • قابلیت خواندن و ویرایش زیرنویس ها
  • پخش ویدئوها از وب سایت ها

 

MX Player Media player for Android ام ایکس پلیر
دانلود برنامه MX Player Media player for Android ام ایکس پلیر با لینک مستقیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *