خانه » دانلود بازی مدرن کامبت5_ Modern Combat 5 eSports 5.9.1 برای اندروید

بازی فوق اکشن مدرن کامبت5 _  Modern Combat 5 eSports

بازی فوق اکشن مدرن کامبت5 _  Modern Combat 5 eSports
  • رای: 0
  • نظر: 0
محبوبیت 0% 0%

اسکرین شات ها

بازی فوق اکشن مدرن کامبت5 _  Modern Combat 5 eSportsبازی فوق اکشن مدرن کامبت5 _  Modern Combat 5 eSportsبازی فوق اکشن مدرن کامبت5 _  Modern Combat 5 eSportsبازی فوق اکشن مدرن کامبت5 _  Modern Combat 5 eSportsبازی فوق اکشن مدرن کامبت5 _  Modern Combat 5 eSports

بازی فوق اکشن مدرن کامبت  Modern Combat 5 eSports

در این وقت از روز ما در شهراندروید یک بازی فوق اکشن به نام مدرن کامبت 5 را معرفی و منتشر می کنیم. داستان این بازی مهیج از این قرار است که ایالات متحده امریکا مورد حمله تروریست ها قرار گرفته است. ریس این گروه تروریست یکی از سربازان امریکایی است که خیانت نموده و همه را به کشتار بسته است. نقش شما سربازی شجاع است که باید با این تروریست ها مقابله کند و انها را از بین ببرید. مدرن کامبت 5 یک بازی فوق اکشن که کاربران خود را به وجد اورده است. شما در این بازی می توانید از انواع سلاحها و نارنجک استفاده کنید و دشمنان خود را نابود کنید.

همینطور می توانید از تمامی وسایل نقلیه استفاده کنید و سوار هلیکوپتر ، هواپیما شوید و احساس خوبی داشته باشید. یک بازی انلاین که می توانید دوستان خود را از سرتاسر جهان جمع کنید و به مقابله با دشمنان بنشینید. گرافیک فوق العاده و صدا گذاری مهیج به همراه گیم پلی جذاب از ویژگی های محبوب این بازی محسوب می شود. و علاوه بر تمامی امکانات می توانید هم گروه ها و سربازان خود را انتخاب کنید و با انها به صورت صوتی ارتباط برقرار کنید. ماموریت شما از بین بردن سربازهای تروریست و رسیدن به سردسته انهاست و کشتن او! هم اکنون می توانید نسخه بروز بازی را از شهراندروید به صورت رایگان و لینک مستقیم دانلود کنید. و از یک بازی انلاین اکشن لذت ببرید.

 

بازی فوق اکشن مدرن کامبت5 _  Modern Combat 5 eSports
دانلود بازی بازی فوق اکشن مدرن کامبت5 _  Modern Combat 5 eSports با لینک مستقیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستنتبلیغات