خانه » دانلود بازی افسانه هیولاها Monster Legends 15.1 برای اندروید

بازی افسانه هیولاها Monster Legends

بازی افسانه هیولاها Monster Legends
  • رای: 0
  • نظر: 0
محبوبیت 0% 0%

اسکرین شات ها

بازی افسانه هیولاها Monster Legendsبازی افسانه هیولاها Monster Legendsبازی افسانه هیولاها Monster Legendsبازی افسانه هیولاها Monster Legendsبازی افسانه هیولاها Monster Legends

بازی افسانه هیولاها Monster Legends

بازی Monster Legends یک بازی موبایلی در سبک بازی‌های نقش افرینی است که توسط شرکت Social Point توسعه داده شده است. ما در شهراندروید امروز به معرفی این بازی می پردازیم. در این بازی، بازیکنان موجودات نابغه را در سراسر جهان جمع آوری کرده و در مسابقات جنگی برای رسیدن به بالاترین رتبه رقابت می‌کنند.
 همینطور در Monster Legends، بازیکنان باید گروهی از موجودات نابغه را از نژادهای مختلف جمع آوری کنند. و آن‌ها را آموزش دهند تا در جنگ‌هایی که با سایر بازیکنان برگزار می‌شود، بتوانند بهترین عملکرد را داشته باشند. بازیکنان می‌توانند موجودات خود را تغییر داده! و به آن‌ها توانایی‌های خاصی اضافه کنند، به طوری که هر موجود نابغه خاصی در بازی ایفای نقش کند.
Monster Legends دارای گرافیکی بسیار زیبا و جذاب است که از آن در بین بازیکنان بسیار پرطرفداری برخوردار است. همچنین، بازیکنان می‌توانند با دیگر بازیکنان در سراسر جهان رقابت کنند. و با دوستان خود به اشتراک بگذارند که چگونه در جمع آوری موجودات نابغه موفق بوده‌اند.
خلاصه در کل، بازی Monster Legends یک بازی جذاب و سرگرم‌کننده است. که با استفاده از موجودات نابغه، بازیکنان را به یادگیری مهارت‌های جدیدی در جنگ‌های جذاب و هیجان‌انگیز ترغیب می‌کند. بازیکنان همچنین می‌توانند با مشارکت در بازی، مهارت‌های اجتماعی خود را تقویت کنند و در ارتباط با دیگر بازیکنان باشند.

بازی افسانه هیولاها Monster Legends
دانلود بازی بازی افسانه هیولاها Monster Legends با لینک مستقیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستنتبلیغات