خانه » دانلود بازی موتوفایت Motofait 1.0.0 برای اندروید

بازی موتوفایت Motofait

بازی موتوفایت Motofait
  • رای: 10
  • نظر: 0
محبوبیت 80% 80%

اسکرین شات ها

بازی موتوفایت Motofaitبازی موتوفایت Motofaitبازی موتوفایت Motofaitبازی موتوفایت Motofaitبازی موتوفایت Motofaitبازی موتوفایت Motofait

بازی موتوفایت Motofait

موتوفایت یک بازی تفننی جذاب است که توسط استودیو ویسپو طراحی و منتشر شده است. امروز در شهراندروید به معرفی این بازی هیجان انگیز می پردازیم. یک بازی متفاوت از دیگر بازی های موتور سواری که شما را به وجد خواهد اورد.

بازی موتوفایت به شما حس ارمش و هیجان را القا می کند در این بازی شما می توانید کسانی که در تلاش هستند که از شما جلو بزنند را از میان بردارید. هم مبارزه و هم مسابقه انواع سلاح های مهیج در بازی وجود دارد که می توانید از انها استفاده و رقیبان را بترکانید.دارای انواع موتور های جدید و عالی که هر کدام را که بخواهید می توانید انتخاب کنید و انها را مجهز نمایید. هنوز تمام نشده در بازی موتوفایت جایزه های خفنی وجود دارد که روزانه در بازی به بازیکنان داده خواهد شد.

انواع جاده های مختلف که می توانید رانندگی در انها را تجربه کنید اما مواظب موانع و ماشین ها باشید. با نارنجک یا حتی ماهیتابه بزن و رقیبان را نفله کن. اگر دوستدار یک مسابقه متور سواری جدید و مهیج هستی موتوفایت پیشنهاد عالی می باشد. هم اکنون می توانید این بازی جذاب را با لینک مستقیم و رایگان در شهراندروید دانلود کنید.

 

بازی موتوفایت Motofait
دانلود بازی بازی موتوفایت Motofait با لینک مستقیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستنتبلیغات