خانه » دانلود بازی مظفرخان Mozafarkhan 1.3.8 برای اندروید

بازی مظفرخان

بازی مظفرخان
  • رای: 8
  • نظر: 0
محبوبیت 62% 62%

اسکرین شات ها

بازی مظفرخانبازی مظفرخانبازی مظفرخانبازی مظفرخانبازی مظفرخان

بازی مظفرخان

امروز مایلیم که یکی از بازی های جدید ایرانی در سبک تفننی را در شهراندروید معرفی و منتشر کنیم. سازندگان باقلوا و امیرزا بار دیگر خوش درخشیدن با ساخت بازی مظفرخان برای معرفی بیشتر این بازی جذاب همراه ما باشید!

داستان زیبای بازی از این قرار است که مظفر خان دارای یک باغ و ویلای بزرگ و زیبا است. اما ناخوش احوالی و حواس پرتی ان باعث شده که باغ را از یاد ببرد و عمارت رو به ویرانی رود. مظفرخان دیگر حال سابق را ندارد که به باغ خود برسد و مهمانی های بزرگ خانوادگی را برگزار کند و همه را دور هم جمع نمایید. شازده که برادر زاده مظفر خان می باشد از حال بد مظفرخان با خبر می شود. او در حال تحصیل در فرنگ می باشد ولی بعد از شنیدن خبر تصمیم می گیرد که به وطن بازگردد و به عموی خود کمک کند. تصمیم دارد که باغ را به شادابی و طراوت قبل بازگرداند و همه فامیل و دوستان را برای نوروز دور هم جمع کند. تا بلکه دل مظفرخان هم از این کار شاد شود و رو به بهبود برود.

حال شما باید به شازده کمک کنید تا باغ را بازسازی کند و به زیبایی قبل برگرداند. کلی کارکتر های بامزه با کلی دیالوگ و داستان های هیجان انگیز که مسلما شما را ساعتها سرگرم می کند. از ویژگی های بازی که ما در این متن به ان اشاره می کنیم می توان به گرافیک بسیار عالی و زیبا با موسیقی سنتی ایرانی، بازسازی عمارت با سلیقه خود، چالش های جذاب فکری، معماهای عجیب و داستان های سرگرم کننده و کلی ویژگی های دیگر که در این متن نمی گنجد. برای دانلود جدیدترین نسخه بازی به باکس دانلود سایت مراجعه کنید با لینک مستقیم دانلود نمایید.

 

بازی مظفرخان
دانلود بازی بازی مظفرخان با لینک مستقیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *