خانه » دانلود بازی رئیس جمهور 1.2.1 Mr President برای اندروید

بازی رئیس جمهور Mr President 

بازی رئیس جمهور Mr President 
  • رای: 47
  • نظر: 0
محبوبیت 78% 78%

اسکرین شات ها

بازی رئیس جمهور Mr President بازی رئیس جمهور Mr President بازی رئیس جمهور Mr President بازی رئیس جمهور Mr President بازی رئیس جمهور Mr President 

بازی رئیس جمهور Mr President 

در این وقت از روز ما یک بازی ایرانی در سبک شبیه سازی به نام رئیس جمهور را در شهراندروید معرفی و منتشر می کنیم. همه ما در ذهنمان می گوییم که می توانیم یک رئیس جمهور عالی باشیم! این بازی توانسته با تمامی اصول و قوانین یک بازی حرفه ایی و شبیه به دنیای رئیس جمهوری باشد. باید با هوش و ذکاوت خود و با تمام معیارها به پیشرفت کشور کمک کنید. فکر ها و ایده هایی که داری را می توانید در این بازی پیاده کنید و ببنید که موفق می شوید یا نه! اگر دوستدار رئیس جمهوری هستید کافی است که این بازی را نصب کنید و از دنیای مدریت لذت ببرید.

شما در این بازی می توانید که تمامی امور مالی کشور را در دست داشته باشید. کارهایی که می توانید به انها مدریت کنید از جمله: مدریت وزارتخانه های کشور، بخش های جغرافیایی کشور، رسیدگی به منابع حیاتی، با خبر شدن از ساخت و ساز وزارتخانه ها و خرید و فروش منابع ضروری و بسیاری دیگر از کارها که باید به انها رسیدگی کنید. در این بازی جدول برترین رئیس جمهور ها وجود دارد که می توانید پیشرفت خود را ببنید. همینطور به پیشرفت رشد فرهنگی کشور کمک شایانی بکنید. نسخه بروز این بازی در شهراندروید قابل ارائه می باشد. پس هر چه زودتر این بازی را دانلود کنید و با دنیای رئیس جمهوری اشنا شوید.

 

بازی رئیس جمهور Mr President 
دانلود بازی بازی رئیس جمهور Mr President  با لینک مستقیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *