خانه » دانلود بازی اِمای من My Emma 2.7.2 برای اندروید

بازی اِمای من My Emma

بازی اِمای من My Emma
  • رای: 60
  • نظر: 0
محبوبیت 93% 93%

اسکرین شات ها

بازی اِمای من My Emmaبازی اِمای من My Emmaبازی اِمای من My Emmaبازی اِمای من My Emmaبازی اِمای من My Emma

بازی اِمای من My Emma

بازی My Emma یک بازی شبیه‌سازی مراقبت از کودک برای موبایل است که توسط شرکت CrazyLabs توسعه داده شده است. که ما امروز به معرفی این بازی در شهراندروید می پردازیم. در این بازی، بازیکنان باید از یک بچه به نام اِما مراقبت کنند و به او کمک کنند تا رشد کند.
در بازی My Emma، بازیکنان باید به اما غذا بدهند، او را شستشو دهند، با او بازی کنند و به او توجه کنند تا به طور کلی به او مراقبت کنند. با پیشرفت در بازی، بازیکنان به امکانات جدیدی دسترسی پیدا می‌کنند، از جمله لوازم جانبی برای اِما، لوازم جانبی برای خانه، وسایل بازی و غیره.
همچنین، بازیکنان می‌توانند با شخصی سازی اِما، آن را به نحوی تغییر دهند که به شخصیت و سلیقه خودشان بیشتر متناسب باشد. بازیکنان می‌توانند از طریق تعیین زمان‌های خاص، با اِما در ارتباط باشند و با او ارتباط برقرار کنند.
بازی My Emma دارای گرافیک شاد و رنگارنگی است که از آن در کودکان و نوجوانان بسیار پرطرفدار است. همچنین، بازیکنان می‌توانند با دوستان خود به اشتراک بگذارند که چگونه در مراقبت از اِما موفق بوده‌اند.
در کل، بازی My Emma یک بازی سرگرم‌کننده و جذاب برای کودکان و نوجوانان است که علاوه بر اینکه به آن‌ها مراقبت از یک بچه را آموزش می‌دهد، آن‌ها را به توسعه مهارت‌های اجتماعی نیز کمک می‌کند.

بازی اِمای من My Emma
دانلود بازی بازی اِمای من My Emma با لینک مستقیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *