خانه » دانلود بازی ناوکرفت Navcraft 2.4.7 برای اندروید

بازی ناوکرفت : بازی آنلاین استراتژی 

بازی ناوکرفت : بازی آنلاین استراتژی 
  • رای: 1
  • نظر: 0
محبوبیت 100% 100%

اسکرین شات ها

بازی ناوکرفت : بازی آنلاین استراتژی بازی ناوکرفت : بازی آنلاین استراتژی بازی ناوکرفت : بازی آنلاین استراتژی بازی ناوکرفت : بازی آنلاین استراتژی 

بازی ناوکرفت : بازی آنلاین استراتژی 

ناوکرفت عنوان یک بازی استراتژی است که توسط استودیوی پاییزان برای اندروید منتشرشده است. ما امروز در شهراندروید به معرفی و انتشار این بازی جذاب و جدید می پردازیم. اگر به دنبال بازی جدید استراتژی جذاب می گردید پس بازی ناوکرفت را اصلا از دست ندهید. در بازی شما در نقش یک کاپیتان و فرمانده هستید که باید از ناو خود مراقبت کنید. به دشمن حمله کنید و منابع انها را به دست اورید.

شما دارای یک ارتش قوی و قدرتمند هستید که باید با هوش و استراتژی خود دشمنان را از بین ببرید و از او خود دفاع کنید. شما باید نیرو های هوایی و زمینی خود را با استفاده از منابعی همچون نفت و فلزات و یا سایر منابع تقویت کنید. در بازی دو تا چند نفره دشمنان خود را شکست دهید و به دستاورد های زیادی برسید. یک بازی انلاین که در ان میتوانید با دوستان و یا سایر گیمر های حرفه ای رقابت کنید.

خودتان را گسترش دهید و قدرت خود را بالا ببرید و پادشاه ناو های دریایی باشید. گرافیک بسیار عالی و یره کننده بازی به علاوه صدا گذاری مهیج ان و گیم پلی عالی بازی از ویژگی های محبوب بازی ناوکرفت محسوب می شود. این بازی توانسته در مدت زمان بسیار کمی تعداد زیادی از گیمر ها را به خود جذب نماید. جدیدترین نسخه بازی با لینک مستقیم در سایت ارائه شده که میتوانید رایگان و با لینک مستقیم دانلود کنید.

 

بازی ناوکرفت : بازی آنلاین استراتژی 
دانلود بازی بازی ناوکرفت : بازی آنلاین استراتژی  با لینک مستقیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *