خانه » دانلود بازی ناوکرفت – نبرد دریا Navcraft 2.2.0 برای اندروید

بازی ناوکرفت _ نبرد دریا

بازی ناوکرفت _ نبرد دریا
  • رای: 1
  • نظر: 0
محبوبیت 100% 100%

اسکرین شات ها

بازی ناوکرفت _ نبرد دریابازی ناوکرفت _ نبرد دریابازی ناوکرفت _ نبرد دریابازی ناوکرفت _ نبرد دریابازی ناوکرفت _ نبرد دریا

بازی ناوکرفت _ نبرد دریا

در این وقت از روز ما در شهراندروید به معرفی یک بازی جدید استراتژی به نام ناوکرفت می پردازیم. اگر دوستدار یک بازی استراتژی و جنگ دریایی هستید با ما همراه باشید. در این بازی شما در نقش یک ناخدای قدرتمند هستید که باید با کشتی بزرگت به دشمنان حمله کنید. نیرو های خودت را جمع کن و ملزمات جنگ را فراهم کن برجک های دفاعی خود را تنظیم کنید. جگ دریایی با بازیکنان واقعی پس باید خیلی با دقت و اماده باشید چون رحمی در کار نیست.

دارای بیش از 50 نوع برج واسلحه، نیروی های عالی که می توانید از انها استفاده کنید. همینطور می توانید اسلحه و نیرو های خود را ارتقا دهید تا قدرتمند تر شوید. در جزیره های مختلف جستجو کنید تا بتوانید اسلحه و نیرو های جدیدی پیدا کنید. باید مدریت عالی داشته باشید تا بتوانید پیروز میدان باشید. یک گرافیک عالی و خیره کننده به همراه صدا گذاری مهیج و گیم پلی جذاب که شما را مجذوب خود می کند.

استراتژی عالی بچینید و نیرو ها و سلاح های خود را به خط کنید چون تمامی بازکنان حرفه ایی می باشند. این بازی اعتیاد اور به صورتی است که با یک بار بازی دیگر نمی توانید ان را کنار بگذارید پس مراقب خود باشید. اگر می خواهید یک بازی جدید و هیجان انگیز را تجربه کنید پس همین الان این بازی را با لینک مستقیم از سایت ما دانلود کنید و ساعتها سرگرم باشید.

 

بازی ناوکرفت _ نبرد دریا
دانلود بازی بازی ناوکرفت _ نبرد دریا با لینک مستقیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستنتبلیغات