خانه » دانلود برنامه نبراس – اموزش زبان عربی و خلیجی Nebras 4.5.2 برای اندروید

برنامه نبراس _ اموزش زبان عربی و خلیجی

برنامه نبراس _ اموزش زبان عربی و خلیجی
  • رای: 3
  • نظر: 0
محبوبیت 100% 100%

اسکرین شات ها

برنامه نبراس _ اموزش زبان عربی و خلیجیبرنامه نبراس _ اموزش زبان عربی و خلیجیبرنامه نبراس _ اموزش زبان عربی و خلیجیبرنامه نبراس _ اموزش زبان عربی و خلیجی

برنامه نبراس _ اموزش زبان عربی و خلیجی

در این وقت از روز ما در شهراندروید به معرفی یک برنامه اموزشی به نام نبراس می پردازیم. با برنامه نبراس به راحتی زبان عربی و خلیجی را فرا بگیرید! نبراس دارای سه بخش اموزشی می باشد مانند: بخش لغتنامه، دوره اموزشی، ویدیو های زیرنویس عربی و فارسی که اموزش را برای شما لذت بخش می کند. لغتنامه در نبراس دارای 12 هزار لغات روز مره در لحجه های عربی، خلیجی و لبنانی می باشد. در این برنامه شما اموزش حرفه ایی و تخصصی عربی و خلیجی را خواهید داشت.

مطمئن باشید که شما با این برنامه خیلی زود بهخ زبان عربی و خلیجی مسلط می شوید. مدرس و پیشتیبانی این برنامه همه استادان عربی و مسلط است که برای شما یادگیری را اسان تر می کند. شما هر هفته با استاد الجبوری مکالمه خواهید داشت که با واسطه این مکالمه ها چالش هایتان برطرف می شود. مسلما یادگیری زبان عربی اصلا سخت نیست فقط کافی است که در راه درست را پیدا کنید و مطمئن باشید نبراس برای شما کامل می باشد. برای دانلود اخرین نسخه برنامه به باکس دانلود مراجعه کنید تا رایگان و با لینک مستقیم دانلود کنید.

 

برنامه نبراس _ اموزش زبان عربی و خلیجی
دانلود برنامه برنامه نبراس _ اموزش زبان عربی و خلیجی با لینک مستقیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستنتبلیغات