خانه » دانلود بازی پرسیتی (شهر پارسی) بازی مزرعه داری 1.40.08 برای اندروید

PerCity: The City Building Simulator بازی ایرانی پرسیتی

PerCity: The City Building Simulator بازی ایرانی پرسیتی
  • رای: 24
  • نظر: 0
محبوبیت 91% 91%

اسکرین شات ها

PerCity: The City Building Simulator بازی ایرانی پرسیتیPerCity: The City Building Simulator بازی ایرانی پرسیتیPerCity: The City Building Simulator بازی ایرانی پرسیتیPerCity: The City Building Simulator بازی ایرانی پرسیتی

بازی ایرانی پرسیتی

بازی پرسیتی یک بازی ایرانی در سبک شبیه سازی و شهرسازی می باشد که توسط استودیوی ایرانی تاد طراحی و ساخته شده و امروز در شهر اندروید نسخه جدید این بازی فوق العاده پرطرفدار ایرانی را قرار داده ایم.
این بازی تحت عنوان “شهر پارسی” نیز شناخته می شود که المان های سبک مزرعه داری را نیز در خود جای داده است. در ابتدای بازی شما یک شهر کوچک به همراه تعداد محدودی مزرعه در اختیار دارید که باید به کمک اینها، محصولاتی را طبق نیازهای مردم شهر تولید کنید. پس از فروش محصولات خود، کسب درآمد کرده و شهر را از همه جنبه ها گسترش دهید.
با پیشرفت در بازی به محصولات متنوع تری مانند شیر، نان و انواع میوه‌ها دسترسی پیدا می کنید و می توانید آنها را تولید کرده و بفروشید. نکته مهم اینجاست که این محصولات همگی به هم وابسته اند و شما همواره باید این موضوع را مد نظر داشته باشید. با گذشت زمان مدیریت شهر سخت تر شده و شما را با چالش های گوناگونی روبرو می سازد.هر اقدامی که در بازی انجام می دهید، مانند ساخت‌وساز بنا‌های جدید یا تولید و فروش محصولات، همگی برای شما امتیاز در پی خواهد داشت و از این طریق می توانید سطح خود را در بازی ارتقا دهید. پس از ارتقای سطح می توانید به ساختمانها و محصولات جدید دسترسی پیدا کنید و چیزهای تازه ابداع کنید. اگر از طرفداران بازی‌های مدیریتی و شهرسازی هستید، پرسیتی یک تجربه بسیار هیجان انگیز محسوب می شود.

ویژگی های بازی پرسیتی – بازی شهر و مزرعه داری :

  • پشتیبانی از خرید‌های درون برنامه‌ای
  • دارای بیش از 30 ساختمان مختلف برای توسعه شهر
  • وجود بیش از 70 نوع محصول کشاورزی متنوع
  • استفاده فوق العاده از فرهنگ ایرانی
  • وجود آیتم های تزئینی زیبا
  • گیم پلی بسیار جذاب و در عین حال چالش برانگیز

 

PerCity: The City Building Simulator بازی ایرانی پرسیتی
دانلود بازی PerCity: The City Building Simulator بازی ایرانی پرسیتی با لینک مستقیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *