خانه » دانلود بازی تپه نورد _ بازی ریسینگ و ماشین سواری Prime Peaks 34.8 برای اندروید

بازی تپه نورد _ بازی ریسینگ و ماشین سواری

بازی تپه نورد _ بازی ریسینگ و ماشین سواری
  • رای: 1
  • نظر: 0
محبوبیت 0% 0%

اسکرین شات ها

بازی تپه نورد _ بازی ریسینگ و ماشین سواریبازی تپه نورد _ بازی ریسینگ و ماشین سواریبازی تپه نورد _ بازی ریسینگ و ماشین سواریبازی تپه نورد _ بازی ریسینگ و ماشین سواری

بازی تپه نورد _ بازی ریسینگ و ماشین سواری

ما امروز در شهراندروید یک بازی جدید در سبک ماشین سواری به نام تپه نورد را در اختیار شما عزیزان به صورت رایگان قرار می دهیم. شما در این بازی باید انواع ماشین ها را از پیچ و خم و سکو های پرشی به سلامت به خط پایان برسانید. بازی بر اساس قانون فیزیک و نیوتون ساخته شده است و مسلما بازی است که شما به دنبال ان می گردید. این بازی تمامی توقع های شما را در یک بازی ریسینگ براورده خواهد کرد.

در طول مسیر شما باید سکه های قرار داده شده را بردارید تا با کمک انها ماشین های خود را ارتقا دهید و قدرت زیادی به ان اضافه کنید. 7 وسیله نقلیه مختلف در بازی موجود است که می توانید از بین انها هر کدام را که می خواهید انتخاب کنید. مکان ها و محیط های بازی متفاوت می باشد. شما در طول بازی اهنگ و موسیقی های جالب و بامزه ایی خواهید داشت. با دوستان خود با اتصال به فیسبوک رقابت کنید. گرافیک خوب و گیم پلی روان و کنترل گری جذاب از ویژگی های محبوب بازی محسوب می شود. برای دانلود جدیدترین نسخه بازی با لینک مستقیم می توانید به باکس دانلود سایت مراجعه کنید.

 

بازی تپه نورد _ بازی ریسینگ و ماشین سواری
دانلود بازی بازی تپه نورد _ بازی ریسینگ و ماشین سواری با لینک مستقیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *