خانه » دانلود برنامه پالس – ورزش در خانه pulse 6.2.2 برای اندروید

برنامه پالس _ ورزش در خانه

برنامه پالس _ ورزش در خانه
  • رای: 0
  • نظر: 0
محبوبیت 0% 0%

اسکرین شات ها

برنامه پالس _ ورزش در خانهبرنامه پالس _ ورزش در خانهبرنامه پالس _ ورزش در خانهبرنامه پالس _ ورزش در خانه

برنامه پالس _ ورزش در خانه

در این وقت از روز ما در شهراندروید به معرفی و انتشار یک برنامه ورزشی به نام پالس می پردازیم. اگر دنبال یک برنامه هستید که شما را به ورزن ایده التان برساند و عضلاتتان را زیاد کند بهتر است این برنامه را امتحان کنید. مسلما همه ما از این که هزینه زیادی را صرف باشگاه کنیم و نتیجه نگریم خسته شدیم! و یا می خواهید که با کمترینم هزینه و کمترین زمان به انچه که میخواهید برسید! همراه ما باشید که یکی از بهترین برنامه های ورزشی را امروز ارائه می کنیم.

این اپلیکیشن برای کسانی است که هدفمند هستند مربی و کارشناسان تغذیه و بدن سازی همه در پالس هستند تا به شما کمک کنند. ورزش های موجود در برنامه عبارتنداز: ورزش‌های هوازی، فیتنس و عضله‌سازی، مجموعه‌های تمرینی مثل یوگا، تمرینات دو نفره و چالش‌های ورزشی و همچنین ارائه برنامه تخصصی توسط کارشناسان ورزشی می باشد. بدون نیاز به وسایل خاصی در منزل ورزش کنید و زندگی سالمی داشته باشید.

شما میتوانید برنامه مختص خود را بعد از ارائه ویژگی های خود دریافت کنید. دارای حرکات ورزشی و چالش های روزانه که با انجام انها خیلی زود و با کمترین زمان به انچه که میخواهید برسید. و کلی امکانات دیگر که بعد از نصب برنامه دراختیارتان قرار خواهد گرفت. جدیدترین نسخه برنامه با لینک مستقیم و رایگان ارائه شده که میتوانید به راحتی دانلود کنید.

 

برنامه پالس _ ورزش در خانه
دانلود برنامه برنامه پالس _ ورزش در خانه با لینک مستقیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستنتبلیغات