خانه » دانلود بازی رندوم وار Randomly 0.09 برای اندروید

بازی رندوم وار _ استراتژی ایرانی

بازی رندوم وار _ استراتژی ایرانی
  • رای: 1
  • نظر: 0
محبوبیت 100% 100%

اسکرین شات ها

بازی رندوم وار _ استراتژی ایرانیبازی رندوم وار _ استراتژی ایرانیبازی رندوم وار _ استراتژی ایرانیبازی رندوم وار _ استراتژی ایرانی

بازی رندوم وار _ استراتژی ایرانی

در این وقت از روز ما به معرفی یک بازی هیجان انگیز استراتژی به نام رندوم وار در شهراندروید می پردازیم. اگر دنبال یک بازی استراتژی جدید انلاین می گردید ما به شما بازی رندوم وار را پیشنهاد می کنیم. در این بازی شما نیرو های قدرتمندی دارید که باید با یک استراتژی عالی بتوانید از قلعه خود دفاع کنید. میدان نبرد خود را با نیروی هایی که داریدبا یک استراتژی عالی بچینید تا بتوانید پیروز میدان باشید.

بازی رندوم وار ترکیبی از دفاع از قلعه و ادغام تصادفی می باشد که باعث شده در مدت کم طرفداران زیادی به خود جذب نماید. قهرمانان خود را ارتقا دهید یا ترکیب کنید تا بهتر بتوانید از قلعه خود دفاع کنید. در این بازی بجنگید، دفاع کنید تا همیشه پیروز میدان باشید! یک بازی استراتژی جدید که میتوانید به صورت انلاین با دیگر بازیکنان سراسر ایران بازی کنید. دارای یک گرافیک عالی و صدا گذاری مهیج به همراه گیم پلی جذاب که مطمئنا شما را مجذوب خود می نماید. همین الان این بازی جدید هیجان انگیز را با لینک مستقیم دانلود کنید و ساعتها از یک بازی استراتژی جدید لذت ببرید.

 

بازی رندوم وار _ استراتژی ایرانی
دانلود بازی بازی رندوم وار _ استراتژی ایرانی با لینک مستقیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستنتبلیغات